Kit tisztelsz?

Figyelt kérdés
Miért ?

2013. ápr. 13. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Téged.


Mert kiírtad ezt a kérdést.

2013. ápr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is téged tisztellek. Már ketten vagyunk.
2013. ápr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Edzőstársam.
2013. ápr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 SzilKa ***** válasza:
Müllner Csabát, mert ő volt a mesterem.
2013. ápr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kitartó kemény sportolókat, azokat akik nem néznek le másokat és kedvesek az emberekkel.
2013. ápr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A szüleimet, és azokat, akik jó irányban terelgettek a nevelésemben, hogy ide jutottam.
2013. ápr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az édesanyámat. Sok mindenen átment az életben, és még mindig tud jó tanácsokkal ellátni, és mellettem állt akkor is, amikor már lemondtam magamról. Ő a legerősebb ember, akit valaha ismertem, és nagyon tisztelem ezért.
2013. ápr. 14. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenhol megadom a tiszteletet másoknak és rendszerint én is ezt kapom.Mindaddig tisztelem ameddig nem mutatja meg a "foga fehérét"! Csak saját tapasztalatra építve döntöm el ki az akit a lelkembe zárok!
2013. ápr. 14. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
lemaradt: akik ingyen torreneteket seedelnek!!!!
2013. ápr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azokat az embereket, akik annak ellenére is helyes döntéseket hoznak, hogy ebből nem származik előnyük, esetleg időnként hátrányuk is származik. Pl. ha egy budapesti ember hallja, hogy valahol messze vidéken árvíz van, és semmi érdeke nem fűződik ahhoz, hogy leutazzon és segítsen gátat építeni homokzsákokból, ő mégis leutazik. Egy csomó pénzt, időt és energiát ráfordít, önzetlenül. Az ilyen embereket tisztelem.
2013. ápr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!