Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagy titok nyomja a szívemet,...

Nagy titok nyomja a szívemet, amit senkinek sem szabad elmondanom. Hogy tudnám megiscsak valahogy megkönnyíteni a titok viseléset?

Figyelt kérdés
Hogy is szól a legenda? Keress egy platánfát és suttogd el neki? Vagymi?
2013. ápr. 14. 22:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10 Érdekes, én tudom rosszul, hogy a titkot az ember szó szerint sehol nem nyögi ki, amit rábiztak? vagy most már a titok annyit tesz, hogy minden fórumon nyögtük.Boldog boldogtalannak?:DD
2013. ápr. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
véletlenül sem kell embernek mesélni. készíts egy rajzot. egy emberi alakot. pálcika ember is jó. mondd el neki otthon. vagy menj ki erdőbe, parkba, folyópartra. mondd el egy kőnek, fának, folyónak tónak. vagy írd ki magadból. több oldalon, majd égesd el..akár mindetmegteheted. könnyíthetsz magadon anélkül, hogy bárkinek is elmondanád
2013. ápr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Szerintem ez csak kitaláció nincs itt semmilyen titok.
2013. ápr. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
En meghallgatom!Nagyon kíváncsi termeszét vagyok :D
2013. ápr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nem lehet elmondanod? valaki megtiltja? akkor van másik szereplő is, nemcsak Te tudod, amúgy nem értem ezen kell agyalni, ezzel kell foglalkozni, így nem fogod bírni, mert minden embernek van olyan, amit nem mond el másnak, ha van ilyen el kell felejteni, Te nem ezt teszed, hanem ezen agyalsz, másoknak mondogatod, így nem is fog menni
2013. ápr. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
hogy szól a vers?"nem mondhatom el senkinek,elmondom hát mindenkinek"...jöhet privibe is!
2013. máj. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!