Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Facebook születési dátumot...

Facebook születési dátumot mikor lehet megváltoztatni újra?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kétszer megváltoztattam a születési dátumomat facebookon. Még egyszer megakartam változtatni,de ugye nem lehet már. Ezért ott ahol a születési dátumot meglehet változtatni,ott volt egy link,ahol lehet a facebooknak írni. Be is állítottam,hogy mennyire szeretném beállítani a dátumot. Én hülye meg félre nyomtam.. Másnapra vissza is írtak. Megváltoztatták. De ugye én meg félre nyomtam.... Már egy hete próbálkozok újra,de most nincs ott az a link. Azt írja,hogy várnom kell.. De mennyit? Mikor tudok megint írni nekik? Köszönöm a válaszokat! (NE AZON AKADJATOK FEL KÖNYÖRGÖM,HOGY MÉRT KELLETT ENNYISZER MEGVÁLTOZTATNI...A KÉRDÉSRE VÁLSZOLJATOK,HA MÁR IDE TÉVEDTETEK!!!!) Köszönöm!

2013. ápr. 15. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy most hány évesnek tart a face.

Ha kiskorúnak, akkor addig vársz, amíg aszerint nem leszel 18.

2013. ápr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem tudom megváltoztatni? Mert 17-nek állítottam be véletlenül. Az lenne a célom,hogy 18 legyek. Akkor MINDENKÉPPEN KELL VÁRNOM 1 ÉVET?!!!!!! NINCS VALAMI MEGOLDÁS? Kérlek segítsetek!:(
2013. ápr. 16. 10:22
 3/5 A kérdező kommentje:
Írok nekik egy emailt. Hát ha... DE VALAKI SEGÍTSEN KÉREM. NEM TUDOK ANGOLUL. EZT SZERETNÉM NEKIK ÍRNI ANGOLUL: "Helló! Véletlenül rossz dátumot adtam meg. Félre nyomtam. 1995 április 27-én születtem. Kérem állítsák be nekem a jót! Kérem! Köszönöm!".. VALAKI LEÍRNÁ NEKEM EZT HELYESEN ANGOLUL? Köszönöm. És várom még a válaszokat,hogy mennyi időt kell várni. Nagyon megköszönném,ha valaki megtudná mondani.. KÖSZÖNÖM!
2013. ápr. 16. 10:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Most már várd meg legalább, hogy ténylegesen 18 legyél, és akkor írj nekik, valószínű kérni fogják a személyidet beszkennelve. Amiatt a 10 nap miatt csak további hercehurca lenne.
2013. ápr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát akkor már minek írnom nekik,hogy ha tényleg 18 vagyok és 18 is leszek facebookon..De az még egy év.:S
2013. ápr. 17. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!