Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyha elmegyek pl egy élelmis...

Hogyha elmegyek pl egy élelmiszerboltba ott felváltanának nekem nagyon aprót?

Figyelt kérdés
Van kb 400-500 ft-om csak 5 ft-osokból. Ezt felváltanák nekem ha nem vásárolok? Vagy pedig postán?
2013. ápr. 18. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Fel,vagy be?Nem mindegy.Ha odaállítasz 100 db 5 forintossal,és nagy szükségük van rá,beváltják,ha nincs,mert kifolyik a kasszából,elküldenek.Postán pedig díjat kell fizetned érte.
2013. ápr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Fel.

Mennyi lenne kb postán?

2013. ápr. 18. 22:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100 darab érméig ingyenes. Neked meg nincs is több.
2013. ápr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2013. ápr. 18. 22:58
 5/5 anonim ***** válasza:
50 darab érméig ingyenes,a felett 1,50 darabja.Legalábbis mielőtt gyesre jöttem ennyi volt.A díjszabás változhatott azóta.50 darabonként be kell rolnizni,név,cím kell rá,és egy kötelező nyilatkozatot fognak veled kitöltetni,és egy váltási jegyzéket.
2013. ápr. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!