Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Angol, Francia és Belgiumi...

Angol, Francia és Belgiumi konnektor?! Segítség.

Figyelt kérdés

Megyek nyáron Londonba, Párizsba, és Brüsszelbe.. nézegettem már, és azt hiszem Brüsszelben és Párizsban egy és ugyanaz a konnektor, Londonban viszont más -a magyarországihoz képest.-

Nos.. elvileg egy Angol konnektor ilyen: [link] .


És nem értem ezt az egészet, hogy ez most jó, vagy hogy kell használni? Mert ahogy be kell dugni a konnektorba,(az a két hosszú) az ugyan olyan mint az itthoni.. és azt kint hogy dugjam bele egy angol konnektorba? Meg ahová én bedugnám a töltőt, csatlakozót vagy bármit, az pedig nekem nem jó, mert nekem nem olyan a vezetékek vége..


Milyen a 3ország konnektora? Linkelnétek még nekem hozzá képet? És elmagyarázná valaki?!

Köszönöm..



2013. máj. 1. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet venni átalakítót hozzá ott Angliában. Amikor voltunk, egyfontos boltban vettünk kettőt vagy hármat.
2013. máj. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nagy Banyapók ***** válasza:
Ha jól láttam, műszaki áruházakban itthon is lehet kapni átalakítót. Pár száz forintba kerül kb.
2013. máj. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Londonban nem olyan mint Magyarországon, de a repülőtéren Angliában lehet venni egy csatlakoztatót, amit bedugsz az ottani konvektorba.
2013. máj. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Átalakítót kell hozzá vásárolni. Ilyet árulnak itthon is, de Angliában is.
2013. máj. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jól tudod, Franciaországban és Belgiumban ugyan olyan a konnektor, mint Magyarországon, úgy hogy ezzel nem lesz gondod.

Az angol konnektorokhoz lehet kapni - többek között Pesten is - csatlakozót, a neten kereshetsz ilyen linkeket. Megnézném,de most sajnos nincs időm...


Kellemes vakációt!

2013. máj. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!