Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a szomszédomnak?...

Mi baja lehet a szomszédomnak? Mi lehet a betegsége?

Figyelt kérdés
a szomszédom egész nap kiabál.. de nem oylasmi kiabálássról van szó.. trágárkodik , azt hiszi keresi, bántja mindneki és mindenki ellene van . Hogyha hozzánk valaki jön akkor kiabál a kocsival a kutyával...a kutya is mintha megértené az egészet és elfut.Szóltam már a nőnek hogy hatással van a gyerekeimre és hogy rossz példát mutat nekik , másnap este én voltam az, aki őt bántja és meg akarja ölni... nem értem mi baja lehet ?? De biztos vagyok benne hogy egy betegség.. mert máskor pedig mézesmázas beszédével csábít mindnekit..
2013. máj. 3. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem iszákos?
2013. máj. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, a skizofréniának van ilyen típusa.
2013. máj. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem, ő nő és nem iszik..
2013. máj. 3. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!