Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nincsenek igazi barátaim. Van...

Nincsenek igazi barátaim. Van itt olyan aki szívesen ismerkedne, barátkozna és hasonlóan magányos, mint én?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy volt már kérdés, de tök jó lenne "olyan IGAZI" barátokat találni, akivel lehet dumcsizni, pletyizni, elmenni ide-oda, akivel megértjük egymást. Felköltöztem Pestre, így most magányosnak érzem magam kicsit. Remélem nem csak én vagyok így ezzel...:) 19/L
2009. szept. 28. 16:02
 1/8 anonim válasza:
Nekem sincsenek annyira igaziak! :D 17/F
2009. szept. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

halihó, itt szintén 19/L Pestről. bennszülött kategóriás :)

hogy megértenénk-é egymást, így nehéz megállapítani, ha gondolod, írj emilt, és msn-címet cserélünk.

uff, beszéltem!

2009. szept. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én meg Pesten tanulok, ha van kedved beszélgetni, írj egy privát üzenetet. 21/F

2009. szept. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ez így szívás, nekem pont Pesten volt vagy ötezer barátom, aztán vissza kellett költöznöm vidékre, itt 1 (egy) sincs, nem is ismerek senkit. így neked sem tudok segíteni, max embereket/helyeket ajánlhatok, ha minden kötél szakad. :)

F/24

2009. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Remélem megoldódik ez a probléma...:)
2009. szept. 29. 18:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha pár jó szóra vágsz, nyugodtan írj.

19f

2009. okt. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Vannak barátaim, de mégis magányosnak érzem magam. A párom két hete hagyott el így még sokkal nehezebb. Új emberekre új barátságokra vágyok akikkel nem kell mindig a rossz dolgokról beszélgetni.

ha gondolod írj egy emailt, szívesen barátkozok

20/L (pesti vagyok)

2009. okt. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia,én szívesen barátkozok:)

Fehérváron vagyok kollégista,de sokat járkálok Pesten...én is pár hónapja vagyok itt és sokszor magányosnak érzem magam...:( Szeretnék valakit akivel lehet jókat beszélgetni illetve elmászkálni ide-oda...

Mosolygós,kedves és energikusnak mondhatom magam:) 21 vagyok! Ha gondolod írj bátran ide: szasz_moni@freemail.hu


szia!

2009. nov. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!