Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti facebookon bejelöltök...

Ti facebookon bejelöltök akárkit vagy csak azt akivel már beszéltetek élőben?

Figyelt kérdés
Én úgy vagyok vele, hogy csak azt akivel beszéltem már. Van vagy 170 ismerősöm össz. Megkérdeztem ismerőseimet akiknek 800+ ismerősei vannak és azt mondták mindet ismerik személyesen. Hetente vagy 5-10 embert vesz fel, hát megkérdeztem az egyiket akit felvett és ő azt mondta, hogy nem is ismeri csak bejelölte. Mire jó ez a jelölgetés/ kamuzgatás? Vagy van olyan aki mind a 800+ ismerősét ismeri személyesen? o.0
2013. máj. 4. 23:07
1 2
 1/11 anonim válasza:
nekem több mint 800 ismerősöm van de mindenkit ismerek belőle van akit nem teljesen csak látásból van akivel csak beszélgetünk facebookon de mindenkivel jó viszonyt ápolok/ápoltam.. és voltak olyanok akiket nem ismertem bejelöltek és utána pedig jó haverok lettünk..
2013. máj. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezd tőlük. én alig jelölök be pár embert, inkább megvárom, míg engem jelöl be. nekem kb. 120 ismerősöm van )iwiwen olyan 330), ezek mind volt osztálytárs, szomszéd, rokon, munkatárs, haveri kör, esetleg van egy-kettő, akit úgy ismerek, hogy netről, fórumról, de olyat egyáltalán nem szoktam bejelölni )és vissza is utasítom), akivel az életben nem beszéltem egy szót se, még akár neten.
2013. máj. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hogy lehet olyan sok embert ismerni? (mondjuk 1000 et?)
2013. máj. 4. 23:26
 4/11 anonim ***** válasza:

Bejelölni senkit nem szoktam, visszajelölni pedig csak azt, akit tényleg személyesen ismerek. Facebookon 400 ismerősöm van, akadnak köztük olyanok, akikkel rég nem találkoztam, pl. általános iskolai osztálytárs, de a legtöbbjükkel kapcsolatba léptünk mostanában.

Az iwiwem érdekes, alig van átfedés a facebookkal, ott régebbi ismerősök vannak.


Egyébként 800 ismerős nem olyan nagyon sok. Nekem a zenész korszakomból van rengeteg ismerősöm, pedig nem sokáig csináltam, de vannak olyan ismerőseim, akiknek 1500-2000 ismerősök van. Igazából aki aktív életet él, az nagyon gyorsan megismerkedik ennyi emberrel.

2013. máj. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne, hogy lehet valakinek ennyi ismerőse. Még ha aktív életet él is az illető, akkor is csak a rokonait, munkatársait, volt osztálytársait, és még néhány, "útközben szerzett havert" ismerhet személyesen.

Szerintem valószínű, hogy bejelölget sok, csak látásból ismert embert is.

2013. máj. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 460 ismerősöm van, mindel beszéltem már, sőt. Ennek nagy része volt osztálytárs, gyerekkori barátok és csoporttársak (kb. 60%-a ismerőseimnek) és barátok. De én elég sűrűn eljárok szórakozni bartokkal így elég sok új ismerősöm lesz, akikkel lehet facebookon nem is beszélgetek, de ha találkozok velük személyesen akkor köszönünk egymásnak, ha több időnk van akkor pedig beszélgetünk is.
2013. máj. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Jaah és simán lehet 1000-nél több ismerős. Pl. egyetemi ismerősőm elég ismert, hök-ös stb, baromi sok rendezvényen részt vesz meg szervez, így nem is csodálom h ennyi embert megismert
2013. máj. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem két olyan ismerősöm van, akinek kb. 1000 ismerőse van. én se hiszem,hogy ők mindet ismerik, és emlékeznek is rájuk, viszont mindketten zenészek, meg az egyik osztályfőnök, szóval alapban sok embert ismernek, és szerintem leginkább őket jelölik be, nem ők másokat.
2013. máj. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem jelölök be akárkit és nem fogadom el akárki jelölését. Volt osztálytársaim nagy részét is letöröltem, ezért van csak kb 100 ismerősöm.
2013. máj. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak azokat jelölöm be, illetve fogadom el a jelölésüket, akikkel időnként kommunikálok is. Minek gyűjtsem az olyan ismerősöket, akikkel életemben egyszer beszéltem, ergo nem többek egy számnál? A FB nem valami trófeagyűjtő hely, ahol az nyer, akinek a legtöbb ismerőse van, hanem egy kommunikációs eszköz, amely által kapcsolatba léphetünk a földrajzilag távol élő, vagy más okból kifolyólag nehezebben elérhető ismerőseinkkel is.
2013. máj. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!