Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg önző és nagyravágyó...

Tényleg önző és nagyravágyó volnék ha én is igénylem végre a szeretetet, megbecsülést, törődést, megértést, támogatást? Ez kiknek a kiváltsága? és mit kellene még tennem érte? Nem érzem senkitől hogy szeretne miért nem?

Figyelt kérdés
Optimista, okos hozzá teszem nem kihasználható, becsületes, kedves, szelíd, őszinte, gyengéd, ember vagyok, önbizalmam is van, kiállok magamért ha kell, egész életemben ott segítettem és annak akinek lehetett,akkor is ha én nem kaptam viszonzást,sokan kihasználták és akármit tettem nem volt senki aki hálás lett volna ezért miért van az hogy se a család,se a munkatárs,se a barátok se a szerelem...
2013. máj. 5. 11:54
 1/3 anonim válasza:
47%
Látom egoista is vagy! Ha te is kedves voltál másokkal, akkor veled is azok lesznek mások.
2013. máj. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szeretet igénylése az nem önzőség, viszont szerintem ne várd el másoktól, hogy hálásak legyenek, mert mindig ott kezdődik el a baj, mikor a másik elvárja ezt. És biztos vagy benne, hogy senki nem örül neked, vagy szeret téged? És nem becsül meg?
2014. jan. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezt nem most tettem már fel,de azóta csak romlott a helyzet ,igen így érzem azóta is,borzasztóan igazságtalan ez az egész,még elvárások nélkül is felfoghatatlan az ok.BUÉK!
2014. jan. 1. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!