Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen szobor van Szekesfeherv...

Milyen szobor van Szekesfehervaron a buszallomas meletti parkban, feher felsoben?

Figyelt kérdés
Sajna nem tudtam megnezni, mert ment a buszon, s mire legkozelebb latogatom a varost, addigra lehet le is bontjak. Koszi szepen elore is.

2013. máj. 7. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Petőfi Sándor. Nem hallottam, hogy lebontanák, már évek óta megvan.
2013. máj. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Petőfi akar lenni...a város szégyene az a szobor. Nagyon örülne mindenki, ha végre lebontanák!
2013. máj. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Messziről jól nézett ki, én is Petőfire tippeltem volna. A lebontás részt azért írtam, mert sztem hamarabb bontják, mint én arra járok. Miért szégyen az, jól nézett ki, egyébként a város is tetszett, legalábbis, amit láttam belőle.
2013. máj. 7. 21:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert csak ing van rajta, vagy legalábbis úgy tűnik. A helyiek többsége nem szereti ezért.
2013. máj. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert ha közelről megnézed, akkor látni fogod, hogy egy idétlen munka. Pl. a kardot úgy tartja a kezében, mintha harakirit akarna elkövetni (rosszul fogja a pengét, abszolút abnormálisan néz ki), ráadásul igen, csak ing van rajta, amitől duplán idétlen...
2013. máj. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet, h a csataban igy nezett ki, levagtak a tobbi ruhat rola, a kardot meg azert fogja mert kapott par utest, s ossze volt zavarodva. Biztos igy gondolta a szobrasz.
2013. máj. 8. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!