Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valaki nem tud róla egy képet...

Valaki nem tud róla egy képet küldeni?

Figyelt kérdés

Régen jártam a Csángó utcában és láttam egy épületet ami a Csángó u. 6-ban volt szerintem ....Láttam hogy parkoló épült a helyére és az a régi ház le lett rombolva

Olyan szép ház volt. Tetszett nekem nagyon és gondoltam megnézem mind annak idején de már nem emlékszem rá

mindenhol keresem de nem találom

annak a szép háznak egy parkoló lett a helyén és ez felidegesített valaki nem tud segíteni?

Bármi hasonló képet elfogadok csak lássak belőle valamennyit :) Szép emlékeket hozna föl

Köszönöm előre is:)



2013. máj. 8. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Google maps-on még párhónapig fent van, a ha Budapestire gondolsz. (Lecseréli a cég a képeket, nem sokára.)


[link]

2013. máj. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez kizárt (98+%), hogy nem csak anyagi érdekből bontotta le az önkormányzat. Valaki kérhet volna rá védettséget, lett volna rá a környékben már zárt sorú beépítettségű házak közt neki, főleg, ha megfelelő egyébb indokokat is össze gyűjtötte volna az ügybuzgó időmilliomos kérvényező.
2013. máj. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2002-ben láttam utoljára az épületet

de annyira szeretnék róla egy képet mert ihletet adott valamihez és egy szép emlék fűz arra

2013. máj. 8. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!