Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudné a központi...

Hogyan tudné a központi személyiség lenni? Help!

Figyelt kérdés

Szeptembertől gimibe megyek, és a fő ember akarok lenni az osztályban.

Mint mindenki tudja, a közösségekben van egy vagy két fő ember,aki körül minden forog. Az lenne a kérdésem,hogyan érhetem el ezt?

Mert már a mostani iskolából nagyon elegem van, hogy az osztály és az iskola is egy fő és egy aljanépre szakad. Én nem bìrom elviselni, hogy egy senki vagyok, ès leszarnak. Remelém gimiben elérem az álmom és fô leszek. De hogyan? :O



2013. máj. 11. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem ilyen egyszerű, mint ahogy te gondolod.

Számít az is, hogy milyen gimiről van szó: vannak gimik, ahol elég kevesebb is, hogy a központba kerülj, viszont vannak gimik, ahol jóval többre van szükséged.


A külső nagyon sokat számít, akár fiú vagy, akár lány, bár gondolom lány vagy. Az öltözködésed, a hajviseleted, a stílusod, az igényességed, egyszóval mindent megfigyelnek rajtad, ezért amit kifelé mutatsz, azt közvetíted másoknak is magadról. Egy szoknya például teljesen más személyről árulkodik, mint egy lógós gatya.


A külsőn kívül fontos a kisugárzás is. Lehetsz a legjobb cuccokba is öltözve, ha közben a viselkedésed ellenszenvesnek jön le. Az kell, hogy nyitottnak lássanak, élettelinek, határozottnak, barátságosnak, talpraesettnek, stb. A lényeg, hogy egy olyan személynek kell lenned, akivel te is barátkoznál.


Továbbá ne várd mindig másoktól azt, hogy közelítsenek feléd. Merj odalépni te is másokhoz és kapcsolódj bele a beszélgetésekbe, de azért nyomulnod nem kell, mert az idegesítő. Csak viselkedj lazán és természetesen, színészkedni úgysem érdemes.


Vigyázz arra, hogy az integritásodtól ne pártolj el és a méltóságodat se veszítsd el. Ezzel arra célzok, hogy ne pletykálkodj másokról és ne is gúnyolódj valakivel, akármilyen személyről is lenne szó, csak azért, mert mások azt menőnek tartják. Sokkal többre fognak becsülni és emberileg is többet fogsz érni akkor, ha mindenkinek megadod a tiszteletet.

Egy hölgy viselkedjen úgy, mint egy úrinő, és ne úgy, mint egy kofa.


Végezetül vigyázz arra, hogy mindezt az igyekezetet ne vidd túlzásba, mert ha túlzottan erőlködsz, akkor felfogsz sülni.

Hagyj teret másoknak is, ha valaki beszél valamiről, akkor azt hallgasd meg, vagy ha valakinek szép a ruhája, akkor azt dicsérd meg. Ne ess abba a csapdába, hogy megfeledkezel másokról, mert csak magaddal vagy elfoglalva, így ugyanis mások is megfognak feledkezni rólad.


A központi személyek eltérő tulajdonságokkal rendelkeznek, viszont egy dolog közös bennük: mindegyik AD valamit az embereknek. Van aki képes arra, hogy másoknak lendületet adjon, van aki abban jó, hogy jó tanácsokat adjon, van aki remek humorérzékével szórakoztat másokat, szóval mindegyik ad valamit a többieknek, amiért a többiek vonzódnak hozzá és szeretik őt.

Ezzel nem azt akarom hangsúlyozni, hogy az emberek vonzalmát el kell érni, mint az egyház a híveit, hanem arról van szó, hogy sokan azt hiszik, hogy a közkedveltség abból áll, hogy te miként tudsz kitűnni a tömegből, noha sokkal inkább az számít, hogy MÁSOKhoz miként viszonyulsz. Ismétlem, senkit nem érdekel, ha Kenvelo nadrágod van, Gucci cipőd, Chanel táskád, tökéletes sminked és akármid van még, ha közben nem viselkedsz jól másokkal.


Azt kapod, amit adsz. Jegyezd meg.

2013. máj. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez nem olyan könnyű ahogyan elképzeled. Én általánosban is húzó személy voltam kicsit nagy pofával és amikor gimibe mentem év elején visszafogtam magam de valahogy mégis ugyanott kötöttem ki most gimiben is a "fontosak" közé tartozom. Erre születni kell szerintem személyiség kérdése.
2013. máj. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!