Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen hely az 5-kerület?

Milyen hely az 5-kerület?

Figyelt kérdés
Munkát keresek bp-en csak én 200 km-re lakok onnan és most visszajeleztek,hogy állásinterjúra kellene mennem csak nem tudom jó környék-e.
2013. máj. 12. 13:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
"mocskos, zajos és ocsmány" Hát nem tudom... Zajosnak, nyílván zajos egy közel kétmillió fős város központja. Szerintem attól, hogy "mocskos" még nagyon távol áll, pont hogy a város erre a részére ügyelnek a legjobban, nagyon kevés a falfirka, szemetet se nagyon látni az utcákon, hajléktalan is viszonylag nagyon kevés arrafele, a járdákat is egyre több helyen rendbe tették, a ronda aszfaltot, felváltottál az elegáns térkövek, szóval nem tudom, mire gondolsz. Ocsmány? Melyik része? Tele van múlt század eleji, és a XIX. század végi festői, főleg szecessziós palotákkal, régi, nagyon szép, domborművekkel teli bérházakkal, amelyek önmagukban is csodás építészeti alkotások, abból a korból, amikor még az építészet még művészet volt. Rengeteg a varázslatos kis korzós, hangulatos utca, meg eleve annyira meg van az a nagyvárosias varázsa, a turisták imádják, nem egy külföldi csoporttársam szerint, Budapest sokkal érdekesebb és szebb, mint akár Prága, akár Varsó, vagy akár egyéb nagyváros, minden piszka ellenére.
2013. máj. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én imádom, itt lakom. Minden igaz, amit írtak a többiek. Jó közbiztonság, szép környék, szép utcák, munkahelyként is jól megközelíthető.
2013. máj. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!