Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tehetek én azért, hogy ez...

Mit tehetek én azért, hogy ez a világ egy jobb hely legyen?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre, nincsenek világmegváltó terveim :-) Csak annyit szeretnék, hogy valamelyest jobbá tehessem ezt az életet, mások életét, legyen az akármilyen apróság. Miben lehetnék hasznára a világnak?
2013. máj. 15. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
szedj szemetet, hogy legyen hol élniük a dédunokáidnak.
2013. máj. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mosolyogj!
2013. máj. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 sztrecskó ***** válasza:
Tanulj olyan szakot/szakmát, amivel elősegítheted a világot. Vagy csak gyűjts magad köré barátokat, akiknek a segítségére lehetsz. Az is egy jó program...
2013. máj. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem könnyü egyébként. Ha az ember valami többet szeretne, mint a szemét szedés az erdőben, akkor nagyon nehéz.

Például önkéntesnek menni az UNICEF-hez közel lehetetlen. :))

2013. máj. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Legyél becsületes, kedves, normális, türelmes, erényes, kulturált. Ne legyél bunkó soha senkivel. Segíts önzetlenül, amikor csak tudsz. Ne szemetelj. Gyűjtsd szelektíven a hulladékot. Tiszteld a törvényeket. Ne káromkodj, mutass jó példát.
2013. máj. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Először a hazádnak légy javára, hogy egy boldogabb országot adhass a világnak.
2013. máj. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ hogy mit szeretsz csinálni.

Én is szeretem jobbá tenni a világot. Leginkább az igazságért szeretek harcolni. Harcom sosem volt fárasztó vagy eredménytelen. Épp ellenkezőleg, fiatalít, erőt ad.

2014. márc. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem tehetsz, hogy a világ jobb legyen, mert egy embertől nem lesz jobb, ha mellette van 10, aki szarik a világra.
2016. okt. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!