Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudtok ezek közül valamit...

Tudtok ezek közül valamit (Szent Péter esernyője)?

Figyelt kérdés

1. Ki volt a "talentumos" fiú?

2.Hol folytatott tanulmányokat Wibra György?

3.Miért Wladin "a szeretet mártírja" és mi a teljes neve?

4.Mi volt a foglalkozása Prepelicza Andrásnak?

5.Miben hasonlít a " Megfagyott birka" " A Szent Péter esernyőjéhez"?

6.Milyen szövegkörnyezetben kerül említésre Deák Ferenc neve?



2013. máj. 18. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Hány kérdést akarsz még feltenni erről? Olvasd el, ne mással akarj házit csináltatni.
2013. máj. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsesz de annyira nehezen értettem meg a könyvet(mivel éjszakába olvastam, az év végik és a dogák száma egyenlő 1000-rel), hogy a nagyját el is felejtettem. Sorry!
2013. máj. 18. 16:10
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha valaki más is tud valamit szívesen várom és tényleg sajnálom, de nem vagyok hajlandó még egyszer 250 oldalt kiolvasni már így is végig untam.
2013. máj. 18. 16:12
 4/5 A kérdező kommentje:

Amúgy meg csak az 5-ös és a 3-as kell a többit kigugliztam. Mondom aki esetleg ránéz erre:

1. Wibra Gyuri

2.Elöször Szegeden, majd Kolozsváron tanult.

4. Kőműves

6. A bábaszéki vásárral és az ő halálával kapcsolatban kerül említésre.

( Valamelyik nemrég jutott eszembe hihi :))

2013. máj. 18. 16:17
 5/5 anonim ***** válasza:
A Prepelicza kőműves volt, ő volt az egyik, aki az öreg Gregoricsnál befalazta az üstöt.
2013. máj. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!