Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani valamilyen...

Tudnátok mondani valamilyen oldalt vagy valamit ahol megtudom nézni mennyit érnek az öreg pénzek mert van sok török lírám (1970-es) és stb fajta és kiváncsi lennék érnek-e valamit?

Figyelt kérdés

2013. máj. 19. 00:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ér semmit (legalábbis még nem).
2013. máj. 19. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hat szerintem sem, legalabbis nem sokat. sajnos elfelejtettem hogy hol lehet ezt megnezni...pedig nekem is volt hasonlo ugyem..Talan egy antikvariumban kerdezd meg h mit ajanlanak.
2013. máj. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 polarbeer ***** válasza:

Én gyűjtöm a pénzeket, ha tesztek fel képeket az eladó régi pénzeitekről, érméitekről, papírpénzekről, akkor szívesen megmondom az értékét. Ha meg tudunk egyezni, akkor akár meg is vásárolom az érméket.


Mindenféle régi pénz jöhet, az aprópénztől a vastag arany és ezüstpénzekig. Nem számít, hogy magyar vagy külföldi, fém, vagy papír, régi, vagy kevésbé régi, ha küldetek képet, megírom az árát! :D


Üdv.:

polarbeer

2013. máj. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!