Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Keresgéltem iskolákat, hogy...

Keresgéltem iskolákat, hogy hova menjek majd Gimnáziumba, és találtam egyet, a Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola Gimnázium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény-t, nem jár valaki oda, mert érdekelne, hogy jó iskola-e?

Figyelt kérdés
Mivel katolikus iskola, ott van, hogy én persze, az vagyok, de nem járok templomba, nem nagy vágyam, hogy meg legyek keresztelve stb. Régen tanultam hittant, meg jártam is misékre, de már nem szoktam.Ettől függetlenül, szerintetek jó választás lenne?Mert mivel alapfokú művészetoktatással is foglalkozik, nekem nagyon megtetszett.

2013. máj. 22. 17:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Végül oda

mentél ?

2019. jan. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!