Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rockerek, Metallerek sehol? :C

Rockerek, Metallerek sehol? :C

Figyelt kérdés
Mostanában sok 1D fant és Bieber fant látok, amitől egy picit már undorodok... Sejtem hogy ez most a divat x.x Talán egyre kevesebb rocker/metaller van? :c Vélemény erről? (12/L)

2013. jún. 6. 22:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
a te korosztályodban még én sem láttam egy rockert sem és szerintem te se fogsz.. az új generációk már nem hallgatják ezeket a zenéket, új stílusok jöttek divatba, már ha annak nevezhetők.. (20 L)
2013. jún. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22:22 kor nem kellene aludnod 12 évesen:D na jó, csak viccelek, előbb utóbb megtalálod a magad társaságát, szerintem mindig lesznek akik ilyen zenéket szeretnek, 10 évvel ezelőtt én is hallgattam rockot, metalt ( most is) nos, akkor is megtaláltam a társaságom:D unokatesóm 12 éves, növeszti a haját:D szóval vannak azért..:D
2013. jún. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
22%

Én az vagyok, csak ez nem derül ki a Könyvek kategóriában leírt hosszas és igényes kommentjeimből.

(Kérlek, ne használj smiley-kat... Egyrészt borzasztó ízléstelen, másrészt nem illik egy rockerhez vagy metáloshoz.)

Amúgy meg igen, a te korosztályodban még nemigen vannak ilyenek.

De vigaszul tessék, hallgasd meg ezt: http://www.youtube.com/watch?v=YEMeBTmiX4g

(Kicsit hosszú az intrója, maga a zene 1:20 körül kezdődik.)


26/N

2013. jún. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#1 - ismerek párat, de az nem sok, és ők 12-14 évesek^^

#2 - örülök hogy vannak még:D

#3 - a smileykat megszoktam, egy picit nehéz lesz leszokni róluk, de azért megpróbálok. Köszi szépen a linket


és mindenkinek köszönöm a válaszokat.

2013. jún. 7. 14:24
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Off: Jaj istenem, nehogy leszokj a smiley-król, csak mert ő azt mondta, hogy nem illik egy rockerhez. Ha azt mondom ugorj a kútba, mert minden metálos azt teszi, akkor megcsinálod? :D

Bár minden mondat után nem kell tenni, mert úgy már túl sok lenne. Meg neten nem egyértelmű néhány dolog, és félre lehetne érteni, de ezen egy smiley esetleg tud segíteni.


On: vannak mindenhol, csak nem mindenkin látszik, hogy az. Én nem vallom magam egyiknek sem, bár javarészt ilyesmi zenéket hallgatok, de mellette belefér más is.

2013. jún. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

A 7 éves fiam olyan akar lenni, mint Robert Trujillo.

Olyan szép hosszú hajat szeretne és úgy szeretne gitározni is.

Azért van még utánpótlás :D

2013. jún. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%

Szia!

Én imádom a rockzenét,mai divatszámokat nem is hallgatok, max. rockfeldolgozásban. A többség nálunk is a discozenére megy, de azért van egy-két ismerősöm, aki szereti a rockot és a metált - de főként lányok, és ők sem nevezhetők ÚGY rockereknek, külső alapján, és viselkedés alapján minannyian tömegbeolvadt embereknek tűnünk, pedig szeretjük a rockzenét, csak nem öltözünk úgy. Vagyunk azért többen is, csak sajnos én sem látom őket sehol. De örülök, hogy vannak még, ráadásul te is elég fiatal vagy: ) 15/L Ja, és a smiley egy kifejezésre alkalmas szimbólum, hogy egy kétértelmű mondatot esetleg ne érts félre, vagy fokozd a mondanivalóját. A rocker nem az öltözettől lesz az, vagy attól, hogy nem ír smiley-kat, hanem attól, hogy szereti a rockzenét, és megtalálja benne magát.: )

2013. jún. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én itt vagyok! Bár én inkább a klasszikus, hard, punk, progresszív és pshyedelikus rockot részesítem előnyben. Csak hát 14 vagyok. :D
2013. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
szia, nem jártál még szolnokon. itt minden ötödik fiatal rockernek vallja magát, de am kb minden 7-8. az csak. de azok fel is vállalják, és a legtöbbnél nem is átmeneti fellángolás egy-egy zenekar iránt. itt szerveznek egy csomó koncertet, és egy csomó rockzenekart ismerek helyben a középiskolás korosztályból. én is rocker vagyok, a családom is az, tudom, mi a dörgés.
2013. jún. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Itt vagyok!!! 14/L

Itt sincs rajtam kívül senki rocker!

2013. jún. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!