Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyarországon mindenki...

Magyarországon mindenki rosszindulatú?

Figyelt kérdés
Los Angelesben élek, és átlagos fizetésem van az itteni viszonyokhoz képest, de még van egy másodállásom is, hétvégeken egy party cégnél dolgozom. Be szoktam számolni emailben az élményeimről, barátaimnak és rokonaimnak, és legtöbbször rosszindulatú, vagy hitetlenkedő megjegyzéseket kapok. Pl. írtam, hogy dolgoztam együtt ügyvédnővel, vagy színészekkel, akiknek akkor épp kevés munkájuk volt, és nem hiszik el, sőt engem is lenéznek, hogy egyetemi diplomával lyen munkát elvállalok. Mi a baj otthon, hogy így reagálnak az emberek?

2013. jún. 13. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Irígykednek.
2013. jún. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolom Neked összejött az élet, nekik nem annyira így irigykednek. Azért tedd fel magadnak a kérdést, hogy ilyen "barátoknak, rokonoknak" megéri-e egyátalán írni, ha így reagálnak rá.
2013. jún. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!