Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, hogy egyre...

Csak én érzem úgy, hogy egyre értéktelenebbek az emberek?

Figyelt kérdés
Egyre inkább érzem azt, hogy nincs értékem. Ha elmegyek dolgozni valahova, ha nem melózok rendesen, kirúgnak, lesz helyettem másik, ha van egy párkapcsolatom, de nem működik, semmi gond, kidobnak, mint valami garanciális termék és kicserélnek egy újra. A nagyvállalatok szemében csak profit vagyok, ha valamelyikkel leszerződök valamelyik szolgáltatásukért. Lassan a szüleimet leszámítva mindenhol ezt érzem. Miért van ez szerintetek? Lehetne ezen változtatni?

2013. jún. 16. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet változtatni, csak jó helyre kerülni, sok munkáltató sz*rba sem nézi a dolgozóját, kifizeti de elvárja hogy hajtson is

Minden ember a saját érdekét nézi manapság, ami valljuk be Magyarban bevett szokás

21/F

2013. jún. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehetne változtatni, de mint tudjuk, "egy fecske nem csinál nyarat"

Sajnos több fecske meg nincs, csak amíg csiripelni kell!

2013. jún. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyik, hogy ne gondolkozz ennyit ilyeneken, a másik, hogy csinálj olyan dolgokat, amivel úgy gondolod, hogy jót teszel az embereknek. Nem muszáj ezt munka szinten. Én például hobbiként túrákat szervezek, ahol egyre többen vesznek részt és nagyon pozitívak az emberek visszajelzései, ez például jól esik, értékesebbnek érzem tőle magamat.
2013. jún. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet semmit tenni. a pénz körül forog minden és mindenki. Én úgy védekezek,hogy egyedül vagyok. Mert mindenki sír-rí. És irigykedik. és dühít a nyomor. meg a szegénység. és,hogy senki nem csinál semmit.
2013. jún. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mai világban szinte minden egyszer használatossá válik, ez a fogyasztói társadalom. Ha elromlik egy eszközünk eldobjuk és veszünk helyette másikat. Ez a gyakorlat sajnos áttevődik az emberi kapcsolatokra is. Az emberek többé nem figyelnek a másikra, csak azzal vannak elfoglalva, hogy a jelenben minél többet, minél gyorsabban kapjanak és ezáltal leértékelődik az ember, ha valami probléma van vele, jön egy új, akivel még nincs probléma, majd lesz, akkor meg ott van megint egy másik és így tovább. Szép lassan, de biztosan tönkre megyünk.
2013. jún. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!