Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell néhány embernek...

Miért kell néhány embernek ilyen primitívnek lennie?

Figyelt kérdés

Néhány (egyébként intelligens) ember kirakott egy ilyen írást a Facebook falára:


"Ebben az évben Júliusban 5 Péntek, 5 Szombat és 5 Vasárnap van. Ez csak egyszer fordul elő 823 évente. Ezt az évet pénzeszsáknak hívják. Másold ezt be a státuszodba, és 4 napon belül pénz érkezik a házhoz a Kínai filozófia a Feng Shui szerint. Akik csak elolvassák és nem másolják be, pénz nélkül maradnak."


Egyrészt: ezt ki a f***om fogja elhinni? Mert majd én megosztom, és ezért másnap reggel a postás bedob a postaládámba néhány millió forintot.

Másrészt miért nem lehetne előtte belenézni a naptárba? Csak mert 4-szer van péntek, szombat, meg még vasárnap is.


És egyáltalán miért vannak ilyenekkel elfoglalva az emberek? Mire jók ezek a posztok? Valaki tudna erre válaszolni?



2013. jún. 17. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
naivak, unatkoznak, ennyi tippem van, de mit húzod fel magad ennyire?
2013. jún. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Itt alapvetően a te realitásérzékeddel van a gond. Te valószínűleg a médiahacket sem ismernéd fel, lehülyéznéd azokat, akik csinálják. A fent idézett írás nem a kirakóját minősíti, hanem azt, aki képtelen helyén kezelni a dolgot. Meg ne adj isten azt is, aki elhiszi. Megvetéseddel őket kellene sújtanod.
2013. jún. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Antimod ***** válasza:
48%
Egyszerű trend, eddig köremailek formájában terjedt az ilyesmi ("ha nem küldöd el 15 barátodnak, szerencsétlenség fog érni").
2013. jún. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Van benne valami...


Amúgy azért vagyok/voltam ideges, mert kijött rajtam az allergia, és kínomban már nem tudtam mást csinálni. :D

2013. jún. 17. 11:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Néhány? Lassan majdnem az összes…
2023. márc. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!