Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Manapság a média miért hirdeti...

Manapság a média miért hirdeti a fajok közötti keveredés csodálatosságát és a multikultúra áldásos hasznát?

Figyelt kérdés
Lehet fura vagyok, talán csak én gondolkozom így, de én fehér fiúként csak is fehér lánnyal tudnám elképzelni az éltem, mindig is a fehér lányok vonzottak, sosem kéne néger vagy ázsiai csaj. Gyerekeimet is fehérnek szeretném tudni és az sem tetszik, hogy így hirdetik, hogy milyen jó négerrel kefélni, mert sajnos sok fehér lány már belement a csapdába, de én kajak nem értem őket meg, mi a vonzó egy négerben például, mert én a néger nőktől rosszul vagyok, annyira nem vonzanak. Szerintem undorítóak. Ez a multikultúra sem valami jó dolog szerintem, sok zavargás van például Franciaországban is meg a svédeknél is vannak problémák, érdekes míg nem jötte be ezek a bevándorló négerek- arabok, addig nem voltak ott sem gondok. Nem vagyok rasszista, de én úgy látom többet árt a média a fajok közötti keveredés és a multikultúra felmagasztalolásával, mint amennyit használna.

2013. jún. 17. 16:07
 1/8 anonim válasza:
94%
attól h te igy gondolod, más még eshet szerelembe nem fehérekkel..
2013. jún. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Te így látod, van aki meg nem. Tudd van egy mondás: Nem vagyunk egyformák. Ezt illene már megtanulni.

Keress egy fehér lányt, és legyél vele boldog. A többi hol érdekel téged?


24N (egy 6 éve párkapcsolatban élő fehér nő, fehér párral)

2013. jún. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Én nem vettem észre, hogy a média "a fajok közötti keveredés csodálatosságát és a multikultúra áldásos hasznát" hirdeti, de lehet hogy én nézek rossz csatornát, olvasok rossz újságokat.

Azt írod nem vagy rasszista, előtte pár sorral pedig azt, hogy rosszul vagy a néger nőktől, szerinted undorítóak. Szóval....ja!

Egyébként pedig nem értem miért is zavar téged az, ha valaki más nemzetiségűvel alapít családot. Semmi közöd nincs hozzá! Te így látod a dolgokat, ők pedig úgy. Mondhatnám egy kicsit csőlátású vagy, de a te dolgod...

Egy "fehér" nő, aki "fehér" férfivel házasodott, és két csodás "fehér" gyermek édesanyja.

2013. jún. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Attól, hogy létezik több rassz, még egy fajba tartoznak az emberek.


Szerintem nincs semmi baj ezekkel a kapcsolatokkal, éppúgy vannak rendes emberek a fehérek, ázsiaiak és a feketék között is, a rassz lényegtelen. Attól, hogy neked nem tetszenek mondjuk az ázsiai nők másnak tetszhetnek, és ez pont így van jól. Különbözőek vagyunk.

2013. jún. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

Oksa, de nem vagy abban a helyzetben, hogy válogass, hacsak nem akarsz szűzen meghalni.

Amúgy tudományosan bizonyított tény, hogy az emberek biológiailag azokhoz vonzódnak, akiknek az arcformájuk hasonló a sajátjukhoz. Ez még nem rasszizmus, de az, hogy fajokról beszélsz, az már nem vall túl nagy észre.

2013. jún. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
A kérdés megfogalmazása helyenként valóban egy kicsit erős. De azért valljuk be! A nagy "multikulti" dolog eddig sehol nem jött be. A különböző emberek hosszú távon nem tudnak meglenni együtt. Kiütköznek a kultúrális különbségek, feszültség lép fel. Most persze lehet írni a "nincsen ám igazad, mert 40 éve vagyok boldog házasságban a közép-ázsiai afro-latin párommal!" hozzászólásokat, de mutassatok egy országot a Földön, ahol a különböző etnikumok tartósan, békében élnek egymás mellett? Ha netán akad is egy, esetleg kettő, tucatszám lehet mondani az ellenpéldákat.
2013. jún. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert ez polkorrekt. Amúgy nekem addig nincs bajom az ilyen párokkal, amíg tudnak viselkedni. A magyar-cigány kapcsolatokat sem elleneztem, míg rá nem jöttem,hogy sok magyar asszimilálódik közéjük így, és felveszi ugyanazt a mocsok putri viselkedést. Volt egy-két negatív tapasztalatom ilyen cigánnyá asszimilálódott magyarokkal szemben (beszólás, kötekedés a cigány haverokkal, barátnővel karöltve). De, ha senkinek sem ártanak, és egymással is megvannak az ilyen multikulti párok, addig nem zavarnak. Viszont abban is van valami, amit a hatos ír.
2013. jún. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10%
szia, kérdező te egy normális ember vagy. nekem sem tetszik ez a nagy fajkevergetés... egyébként amerika miatt van ez a sok fajkeverés meg kultúra keverés... a zsidók, és a keresztények szerint bűn a faj keverés, viszont a rasszizmus is. az egész azért van, hogy a világnak 1 faja legyen, 1 kultúrája, és 1 vallása ami ugyancsak keverésekből jön létre (nem véletlenül nagy divat európában a jóga) az egészről a kommunizmus meg a liberalizmus tehet. de ha belegondolunk egy kicsit a nácizmus is, hiszen ha a nácizmus nem árasztja el németországot, akkor nincs világháboró, és nincs új világrend, azaz a ami világrend nem született volna meg
2015. okt. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!