Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hát nem nevetséges már ilyenko...

Hát nem nevetséges már ilyenkor a karácsonyt reklámozni? Így akarják a családokat mégjobban lehúzni?

Figyelt kérdés

Már tavaly is agyrém volt szerintem, hogy már novemberben minden a karácsonyról szólt. De most túltettek magukon a kereskedők, még október közepe sincs, de már a KIK-ben, meg a Kikában is feldíszített karácsonyfák, földig lógó girlandok és ünnepi díszek MINDENHOL. És a reklámok között is felbukkant, az egyik légfrissítő reklám öltötte magára az "ünnepi hangulatot".


Nem szánalmas ez? :( tudom hogy a kereskedő ebből él, de részemről ez már szinte megalázó.


2009. okt. 12. 19:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Teljes mértékben egyetértek veled..én is utálom,hogy már ilyenkor elkezdik ezt az egészet,nincs is rá más szó,nevetséges.
2009. okt. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
És az nem nevetséges, hogy a nyári szezon indulásakor már elkezdik kiárusítani a nyári ruhákat?
2009. okt. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

annyira nem nevetséges. inkább vhol szomorú, hogy ennek így kell mennie. Illetve hát nah. Gondolj bele. az ember 90%-ban úgy keres pénzt, hogy palira veszi a hülye embereket. Pl rádbeszéli, hogy neked ez meg az kell. Errúől szól a gazdaság végülis. Ha mindenki csak azt venné meg ami valóban kell keni, akkor összeomlana minden.


noh de visszatérve, nagyon sok embert bizony megpaliznak a karácsonyi dolgokkal és mennek és vásárolnak.

2009. okt. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
De ettől működik a gazdaság,ez egy körforgás. Lehet, hogy jobb lenne persze egy kicsit többet érezni belőle manapság...
2009. okt. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Múlt hét óta a Lidl-ben már kapható szaloncukor, télapócsokik, csomagok, karácsonyi kalácsok. Azt hittem, rosszul látok...
2009. okt. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nah, a Lidl pont kimaradt a nézőteremből, nem semmi!!!! :-O
2009. okt. 12. 19:18
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon idegesítő! Szerintem azok a csokimikulások, amiket kitettek még tavalyról maradt meg nekik. Az is rémes, hogy elindultam átmeneti cipőt és kabátot nézni, de csak téli vastag kabátokkal és csizmákkal volt tele minden üzlet.
2009. okt. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

na ja . utálatos dolog az biztos. szerintem mikulás nap elött nem kellene karácsonyt reklámozni. elöbb a télapó jön. (most lehet hogy szeptemberben megérjük hogy mikulást reklámoznak) nem fogjuk elfelejteni a karácsonyt.

ennél felháboritóbb: vegyél fel hitelt, hogy vegyél karácsonyi ajándékot. undorító!

2009. okt. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Engem speciel nem zavar. legalább fel tudom térképezni a terepet (mi hol olcsó), nem kell kapkodnom. Engem ez tényleg nem zavar. Amúgy pl. az angoloknál eleve az a karácsonyi hagyomány, hogy már októbertől készülnek rá.
2009. okt. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Hát ja, a Lidlben én is ácsorogtam egy sort a karácsonyi cuccok előtt. Számomra ezzel a korai kezdéssel teljesen megölik a karácsonyt.
2009. okt. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!