Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Face book-ot szeretnék regiszt...

Face book-ot szeretnék regisztrálni de úgy, hogy ne lehessen látni mikor mikor lett leregisztrálva. Meg lehet ezt oldani? És ha igen akkor hogy lehet beállítani?

Figyelt kérdés
Azt mondtam ismerőseimnek hogy már van.. De csak most regisztrálnék és nem szeretném ha kiderülne hogy friss. Képeket is tennék fel.
2013. jún. 21. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Sztem mindnekinek kiirja, de most megneztem, el lehet tüntetni a faladrol.

De a keves hozzaszolas es poszt miatt ugy is lehet majd latni, hogy nem evek ota vagy fent.

2013. jún. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem írok én semmit sehová, csak azt szeretném hogy a képeimet lehessen látni, de azt ne hogy mikor kerültek föl és mikor regisztráltam.
2013. jún. 21. 19:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondolkodni nem szoktál, ugye? Egyszerűen csak mondd azt, hogy törölték a felhasználói fiókodat, te sem érted miért, kénytelen voltál most újra regizni, ennyi


Egyébként mi értelme volt hazudni egy ilyen triviális dologban? >.<

2013. jún. 22. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!