Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nem érzem...

Miért van az, hogy nem érzem magam mai tininek?

Figyelt kérdés

Dr. Zacher Gábor azt szokta mondani, hogy mi (tinik) vagyunk a bennszülöttek, de én ezt nem érzem. Olyan idegen ez az egész photoshop, iÉlet, erkölcstelenség, dizájner drogok, aranypart, még az fb elmegy... Olyan, mintha nemis 17,5 éves lennék, néha akarok lázadni, de nem igazán értem a társaim, ill. ha beszélük velük, igazából értem, de nem tudnék olyan lenni mint ők. Öreg vok? Ez nem az én generációm! - így érzem. Pirulok azon, amiket a "mai fiatalok"ról szoktak mondani, pedig azokat mind nem én követtem el. Kevés barátnőm van, az igaz, de azért nem vagyok totál antiszoc. Ha most nem tudom, mi van a fiatalokkal, később mi lesz? Általában a kisgyerekek bírnak engem, de ez egyoldalú, viszont a felnőttekkel jól tudok beszélgetni (fogjuk rá, hogy szinte egyke vagyok és elváltak a szüleim) de ha akár az osztály legmenőbb emberkéje van egyedül, akkor vele is simán (volt rá nemegyszer példa). (És igen, nem szoktam bulizni.)


Ez soha nem lesz a világom? Am már arra is gondoltam, h pszichológus leszek, jó tanuló vok, de annyira nem, pedig akkor talán lenne esélyem,h "beillsztessem" magam a társadalomba.



2013. jún. 30. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Magamra ismertem kissé...


Ha lenne bennem egy fikarcnyi Kurt Cobain is, ku*vára fellázítanám a világot..

2013. jún. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2013. jún. 30. 18:10
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Ne aggódj azért, mert úgymond normális vagy, és nem lehet beskatulyázni egy könyv szerinti y-z-generációs tinédzsernek.


Nem kötelező minden 14-18 évesnek utálnia a szüleit, megbolondulni, lázadni mert őket senki nem érti meg...


Örülj neki, hogy normális vagy!

2013. jún. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Csak attól félek, hogy később megbánom és rám tör és "nem éltem ki" és nincs semmi sztorim amit elmesélhetnék (a gyerekeimnek? azok nem lesznek, nem tudom, kinek) és később a nosztalgiakor is ülök majd, mint a kuka, mint most szombaton.

Kevés ilyen ismerősöm van sajnos.

2013. jún. 30. 18:24
 5/9 csacsi2 válasza:

Én 34 vagyok és talán soha nem élem ki magam.

Nálad lehet ez valami korai klimax. Csak arra gondolj, aminek ell kell jönni úgy is eljőn, sőt még az is aminek nem kellene!

bulik meg ilyesmi, csak múló szeszély, keress maradandót!

2013. jún. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Basszus, én is magamra ismertem...Ugyanígy vagyok a dolgokkal, bárkivel elvagyok az osztályba, még fiatalabb korosztállyal is, de valahogy nem tudom elhinni, hogy ez az én generációm... Teljesen máshogy gondolkoznak. Engem érdekelnek a komolyabb dolgok, politika, tudományok, filozófia, de őket csak a bulik, vásárlás, gépezés. Próbáltam többször filozofálni velük, vagy valami komolyabb dologról beszélni, de ha ráuntak, vagy nagyon komoly dologra váltottam, akkor meg elkezdtek viccelődni, és leráztak. Érdekes, hogy én is pont pszichológusra gondoltam, hogy az leszek, de nem hiszem hogy vagyok olyan okos. Én mondjuk annyival máshogy látom a dolgokat, hogy azt hiszem, hogy csak rossz közösségben vagyok, így ha megismerek egy jobb közösséget, akkor könnyebben be tudok illeszkedni, és így nem zárom ki ennek a lehetőségét!:)
2013. júl. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6-os vagyok, kort elfelejtettem írni, bocsi. 17/F
2013. júl. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 marsoska válasza:
Az összes szemléletet ,echte én. 16/F
2013. júl. 11. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ibanez18 válasza:
Ilyen vagyok én is. A te esetedben ez azért van mert egy külön egyéniség vagy és nem egy sablon ember. Hidd el ez jó. :)
2015. dec. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!