Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valaki csinált egy Facebook...

Valaki csinált egy Facebook profilt az én nevemre, üzenget az ismerőseimnek, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 18:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Még képet is tett fel, de nem tudom ki lehet az...
2013. júl. 1. 18:47
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet jelenteni az adott profilt, azzal az ürüggyel, hogy tégedet másoltak le. Azonban azt nem tudom, hogy hogyan lehet igazolni azt, hogy valóban te vagy a képeken.
2013. júl. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A képen nem én vagyok, de a név stimmel. Az összes haveromnak necces szöveget ír a nevemben.
2013. júl. 1. 18:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor is lehet jelenteni, ha nem a te képeid vannak a profilon. Persze előtte bizonyosodj meg arról, hogy nem-e tényleg úgy hívják az illetőt mint tégedet.
2013. júl. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, a helyedben én is csinálnék egy kamu profilt, és valamelyik közeli ismerősödnek (ne adj isten titkos szeretődnek) adnám ki magam. Aztán írnék az illetőnek, aki neked adja ki magát, eljátszanám hogy bevettem a trükkjét, és így kipuhatolnám, hogy ezzel mik a céljai.


Mármost kiderülhet, amit előttem már írtak, hogy simán egy ártatlan névrokonodról van szó.


Akárhogy is, a félreértést is sürgősen tisztáznám az ismerőseim körében, vagy a rosszindulatú kamuregről is tájékoztatnék mindenkit.


A valós, saját nevű regemre pedig feltennék néhány nyilvánvalóan friss saját fotót, amit mostanában készítettem együtt a legközelebbi ismerőseimmel, pld olyan eseményen amiről más is tudja hogy most volt és lenyomozható, -- tehát bizonyítja hogy a te reged mögött viszont tényleg te vagy.

2013. okt. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!