Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vettem egy musedo T-40-es...

Vettem egy musedo T-40-es hangológépet akusztikus gitárhoz, de nem volt hozzá magyar használati utasítás. Valaki el tudja magyarázni hogyan működik? Valaki olyan kéne akinek ilyenje van.

Figyelt kérdés
Valaki olyan kéne akinek ilyenje van. Próbáltam használni, de eléggé elhangolódott a gitár.

2013. júl. 3. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Power/Mode bekapcsol.


PITCH - kalibrálhatod az A hangot vele 430-450 Hz közt 1 Hz-enként.


Power/Mode újbóli nyomkodásával választhatsz kromatikus (C) Gitár (G) Basszus (B) Hegedú (V), Ukulele...


a Flat a félhangok ki-bekapcsolása


Ha megpengetsz egy húrt, megmutatja a hangot és a húrt, ami legközelebb van hozzá. Csavard a hangolókulcsot, amíg jó nem lesz.


Ha az LCD piros és a vizszintes vonalak felfelé mozognak, a hang magas, ha lefelé, a hang alacsony. Ha jól behangolta, zöldre vált.


Remélem, menni fog.

2013. júl. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Möszi szerintem mostm.ár igen.
2013. júl. 4. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!