Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról, hogy...

Mi a véleményed arról, hogy Facebook-on zárt csoportokban kéregetnek egymástól mindenfélét az emberek?

Figyelt kérdés

nekem nem lenne pofám

miért nem vaterázik, ott is meg lehet olcsón szerezni a cuccokat


2013. júl. 7. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhez két ember kell. Ameddig van aki ad is ilyen helyeken, addig nincs miért elítélni a kérőket. Csak kihasználja a lehetőséget.
2013. júl. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Erről még nem hallottam.


De én pl mindent elajándékozok. A FB talán olyan szempontból jó, hogy ott "le tudom nyomozni" hogy tényleg jó helyre kerül, és nagyobb eséllyel adom olyannak, aki nem cseréli el az első alkalommal cigire vagy alkoholra.

2013. júl. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
szomorú, de sosem tudhatod, mikor kerülsz te is ilyen helyzetbe és a gyerekért sokkal több mindenre ráveszi magát az ember, mint pl saját magáért. és igen, akár kuncsorog is, ha kell. szerencsére én nem vagyok ilyen helyzetben és szívből remélem, h te se kerülsz, az ott lévőknek meg jobbra fordul a sorsuk. ne ítélkezz elhamarkodottan. amúgy tényleg két ember kell hozzá... zárt csoport, kívülálló bele se lát, h ilyen is van. ha esetleg bekerültél és téged irritál, lépj ki.
2013. júl. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi ez? Én még sosem hallottam erről. Nem értem miről van szó.
2013. júl. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!