Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ha valaki facebook...

Szerintetek ha valaki facebookon lájkolja a Budapest Pride-ot, az felvállalja, hogy meleg, vagy csak nagyon liberális és toleráns?

Figyelt kérdés

2013. júl. 8. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

Nem feltétlenül.

Lehet, hogy csak szélsőliberális.

2013. júl. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
66%

Nézd, ezt így nem lehet meghatározni. Rengeteg ismerősöm van, akik lájkolnak ilyen eseményeket, 90%-uk lány, hetero párkapcsolatban élnek, és egyszerűen csak sokkal elfogadóbbak ezzel a témával szemben, mint a többség.

Az az igazság, hogy a Budapest Pride még a melegek között is hihetetlen nagy ellentéteket szül, mert sokan nem tudnak és nem is akarnak azonosulni az ott felvonuló, alulöltözött "krémmel".

Van egy ismerősöm, egy meleg srác, ő egyszer azt mondta: A büszkeségi felvonulásnak első körben pontosan a büszkeségről kellene szólnia, s aztán majd minden másról.

2013. júl. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

"Az az igazság, hogy a Budapest Pride még a melegek között is hihetetlen nagy ellentéteket szül, mert sokan nem tudnak és nem is akarnak azonosulni az ott felvonuló, alulöltözött "krémmel". "


Ugyan mit tudsz te a melegekről és a Budapest Prideról?

Semmi olyan alul öltözöttséget nem láthattál, ami esetleg ha nem lenne kihangsúlyozva a másság fel sem tűnne.

Akik miatt rossz a híre a melegfelvonulásnak azok ők :

[link]

[link]

2013. júl. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
35%

Megbocsátasz? Elég sokat tudok a melegekről (pontosan melegeKTől), hogy leszűrhessem az egyéni, saját véleményem.

Miért kell még ebbe is belekötni? Volt egy kérdés, válaszoltam rá a saját meglátásaim alapján. Mi értelme van most ezen kekeckedni?

2013. júl. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen. Leginkább toleráns és liberális, és felismeri, hogy talán ennek elfogadása is hozzájárulna egy ország változásához. Mert ha annyira a nagy Nyugathoz szeretnénk hasonlítani, akkor nem csak gazdaságilag, meg politikailag kéne arra hajazni, hanem más meglátások, világszemléletek elfogadásában is.
2013. júl. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nincsenrk alulöltözött melegek, gondolom nem voltak Pride- on, rosszul tudják.
2013. júl. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam felvonulni, nem vagyok meleg, de biszex hajlamaim sincsenek. Egész egyszerűen ezt egy emberjogi kérdésnek látom, nem tartom elfogadhatónak, hogy valakit inzultáljanak, csak mert kézen fogva megy a párjával az utcán, nálunk jelenleg veszélyes meleg férfi párnak így menni az utcán, mert nem csak szóbeli atrocitások érhetik, és szerintem ez elfogadhatatlan.


Élhetőbb országot szeretnék, abba meg beletartozik, hogy ne kelljen félelemben élnünk.


Az ellentüntetők között szerintem sokkal nagyobb arányban vannak melegek vagy biszexuálisok, mint a felvonulók között, csak nem merik felvállalni és az elfojtásból agresszió lesz.

2013. júl. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindkét típusú van köztü(n)k.
2013. júl. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!