Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudom ezt legyőzni mi...

Hogyan tudom ezt legyőzni mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
Egy beszédes gyerek vagyok de nem olyan régóta problémát kezdett okozni egyes emberekkel a beszéd annyira zavarba jövök hogy a sírás fojtogat és beszélni se tudok nagyon tőle. Akiket megszoktam magam körül azoknál nincs ilyen de ha egy idegen emberrel kell beszéljek vagy a főnökkel akkor nagyon zavarba jövök és nem tudom rendesen kifejezni magam. Próbáltam azt hogy azért is beszélek idegenekkel de nem ment az agyam mindig bekapcsolja ezt a zavarba jövetelt. :( Régebben nem okozott problémát a kommunikáció a vitákba is beleálltam, most már nem merek inkább helyeselek és tovább lépek gyors a dolgon. Nagyon szeretnék változtatni ezen mert fontos nekem a jó kommunikáció de ezt a beidegződést nem tudom hogy lehetne kiirtani az agyamból. Pszichológuson is gondolkodtam már de szeretném ha lehet magamnak megoldani ezt .

2013. júl. 15. 18:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!