Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Írnátok nekem könyv címeket...

Írnátok nekem könyv címeket amik nagyon tetszettek és ajánlanátok?

Figyelt kérdés
unatkozom:) olvasnék!!
2013. júl. 16. 03:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Milyen műfaj érdekel?
2013. júl. 16. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Aha. Kicsit gyerekesebb verza. Tüskevár, Tom Sawyer.

Komolyabb. Stephen king borzalmak városa, christin, tóparti kísértetek stb. Verne, rejtelmes sziget, gyűrűk ura.

2013. júl. 16. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A nővérem húga

Tizenkilenc perc

Törékeny

Házirend


22-es csapdája


Száll a kakukk fészkére

2013. júl. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 VampireDiaries9797 válasza:
Harry Potter :) szerintem tök jó könyvbe
2013. júl. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
amiket nagyon szeretek azok az igaz történetek!:) olyat tudnátok mondani? izgalmas ,szerelmes, valaki életéről..
2013. júl. 16. 12:29
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A Harry Pottert én is ajánlom, most kezdtem el előről olvasni, évente 1-2x minimum elolvasom, a kedvencem:)

Ajánlom a Mester és Margaritát is, még régebben olvastam, de ma ezzel kapcsolatban álmodtam, így jutott az eszembe. Jó könyv, letehetetlen.

2013. júl. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Vanilla Hime válaszát csak ismételni tudom. A Mester és Margarita szerintem a világ legjobb könyve (bár ha nagyon fiatal vagy, lehet butaságnak fogod tartani), és a Harry Potter is szuper. Ha az idegennyelvi ismereteidet is fejleszteni akarod, akkor olvasd más nyelven:)
2013. júl. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Catherine Millet


Catherine M. szexuális élete , igaz, izgalmas, szerelmes.

Bár lehet az efféle szerelem relatív.

2013. júl. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Utánnanézk a köyveknek, de ez az utolsó álasz nagyo érdekel imádom az olyan könyvet feltétlenül elolvasom!
2013. júl. 16. 22:55
 10/15 zabmester ***** válasza:

A Mester és Margaritát én is ajánlom, az egyik legjobb könyv a világon.

Továbbá amik még nekem nagyon tetszettek:

Robert Merle: A sziget

Robert Merle: Védett férfiak

Milan Kundera: A lét elviselhetetlen könnyűsége (mondjuk ezt nem unaloműzőnek szoktam elővenni, eléggé elgondolkodtató)

Stephen King: 11/22/63 (azt hiszem, ez a legújabb regénye, én majd összepisiltem magam az izgalomtól, amúgy nem félelmetes, csak állati érdekes és izgalmas, viszont előre szólok, hogy nagyon hosszú)

Szabó Magda: Abigél

Szabó Magda: Az ajtó

Szabó Magda: Születésnap (elvileg ifjúsági regény, bár én felnőtt fejjel is bármikor szívesen elolvasom)

Jean Sasson: A fátyol mögött (na ez elméletileg igaz történet)

Továbbá bármelyik Agatha Christie regény, unatkozni nem fogsz.

Ja, igen, és akkor már a Harry Pottereket én is megemlíteném, ha még nem olvastad őket, ezerszer jobb, mint filmben. És ha már itt tartunk, Rowling másik könyve, az Átmeneti üresedés is piszok jó, nekem bekerült a kedvenceim közé, bár teljesen más, mint a Harry Potter, egyáltalán nem gyerekeknek szól, nagyon is felnőtt témákat feszeget, de ugyanolyan briliánsan írta meg ezt is. Az elején kicsit nehéz volt számomra követni, mert nagyon sok a szereplő, de amikor megjegyeztem a karakterek neveit, meg hogy melyik kicsoda, akkor már letehetetlen volt. Pedig az első 15-20 oldalnál fontolgattam, hogy elteszem máskorra, de örülök, hogy nem tettem, fantasztikus élmény volt.

2013. júl. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!