Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy néz ki a börtön hierarchia?

Hogy néz ki a börtön hierarchia?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy a gyerekgyilkosok, gyerekmolesztálók vannak legalul. De ki van "középen", és kik vannak legfelül? Súlyos testi sértés miatt ítéltek el. Ezzel milyen rangom lehet a kaptárban?

2013. júl. 17. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Felső középosztály.


Legfelül a rendőrgyilkosok, maffia főnökök, kemény gyilkosok, erőszakos bűnelkövetők vannak.


De javítsatok ki ha tévedek.


Egyébként itt nálunk azért nem olyan keménykedéseket kell elképzelni, mint az amerikai filmekben de azért nem egy üdvhadsereg.


Kinek a testét sértetted meg súlyosan? Apukáét vagy valami buckalakóét? Nem mindegy a szamárlépcső miatt...

2013. júl. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy presszó tulaja a barátnőmet zsarolta, hogy feküdjön le vele stb...különben nekem bajom eshet. Megkerestem a kis gennyládát. Agyrázkódást kapott, bordája törött el, kiugrott a bokája, 3 foga kiesett, meg eltörött az orra. Meg hát ugye tele volt véraláfutásokkal. Meg nem tudom ,hogy az számít e, de elharapta anyelvét is. Egyébként nem vagyok ekkora állat. Nem terveztem hogy így elkapom, dulakodás közben rárántottam egy szekrényt. Ezért sérült meg így.
2013. júl. 17. 18:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Primitív rendszer, ha jól tudsz verekedni nincs bajod.

Legfelül a kemény bunyósok vannak, tőlük mindenki fél.

Középen átlag rabok, tudnak bunyózni, de nem nagy falatok.

Alul a csicskák, ők engedelmeskednek a feljebbvalóknak

Legalul azok akiket megerőszakolnak.

2013. júl. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

Sajnállak. Egyszerűbb lett volna leordítani a fejét egy kicsit megrángatni a nyakánál, hogy ne legyen nyoma...vagy csak felvenni mobilra a zsarolást és mehetett volna ő a sittre.

Na de utólag könnyű okosnak lenni...

2013. júl. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!