Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A torokok jol allnak gazdasagi...

A torokok jol allnak gazdasagilag, sok a munkalehetoseg?

Figyelt kérdés
Azert kerdezem, mert Istanbulban talalkoztam egy magyar fiuval, a szallodaban ahol megszalltam es azt mondta, hogy a havi 800 eurot megkeresi es sok magyar doldogik Istanbulban. Ami azt illeti a kozlekedesi infrastrukturajuk latvanyosan jobb mint otthon....

2013. júl. 18. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Isztambul a leggazdagabb régióban van, turisztikai, üzleti központ.

Lényegesen jobb az életszínvonal ott, mint más részeken.


Törökország egyébként átlag életszínvonalban majdnem eléri a magyart.


A gazdaságuk szépen fejlődik.

2013. júl. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hat ne is haragudj, de az eletszinvonalat jobbnak talaltam, mint otthon, a kozlekedesi eszkozeik jobbak mint magyarorszagon. Olyan szep metrojuk es villamosaik vannak ami nekunk soha sem lesz, ebbol leszamitva a budapesti kombino villamost....Akkor miert megy annyi magyar oda dolgozni es lakni ha egyforma az eletszinvonal?
2013. júl. 19. 20:15
 3/3 anonim ***** válasza:
én megyekkkkkk kijön velem???
2013. júl. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!