Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen gyakran jelennek meg...

Milyen gyakran jelennek meg uj részek a true blood hatodik évadjából? Mikor lesz fent a neten vajon felirattal a hatodik évad hatodik rész?

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 13:02
 1/4 anonim válasza:
Én minden nap figyelem az indavideón, hétfő,kedd, szerda általában akkor teszik fel az új részeket de a hotdog-on vannak előzetes videók, képek. :)
2013. júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hetente megy le egy rész. Amerikában a nézők ezt vasárnap este láthatják, hozzán másnak (hétfő) reggel ér el (már kb. hajnali 5-6 körül tölthető). Szóval már meg lehet találni valószínűleg.
2013. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*hozzánk másnap
2013. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vasárnap esténként jön az új rész, hétfőre felkerül a netre, általában hétfő este-kedden már van felirat. Én tegnap néztem meg az új részt, estére felirat is lett. Egyébként k.u.r.v.a jó rész volt.
2013. júl. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!