Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Levelezőtársat keresek! Sehol...

Levelezőtársat keresek! Sehol nem találtam egyetlen oldalt sem, ahol magyar, hagyományos levelezőpartnert lehetne találni, nem párkapcsolat céljából. Van, aki szintén szeretne még papíron levelezni? 17/L

Figyelt kérdés

2013. júl. 22. 18:40
 1/7 anonim válasza:
70%
Szerintem mostanában nemigen fogsz ilyet találni. A neten minden gyorsabb és olcsóbb. Én meglepődnék, ha jelentkezne valaki.
2013. júl. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ilyet tényleg nem találnál.

Ha csak barátkozni szeretnél valakivel, ráadásul olyannal, aki szintén magyar, akkor ez a módszer nem a legjobb. Fölöslegesnek éreznék ezt az emberek, hiszen sokkal jobb közvetlenül beszélgetni a barátaiddal akár személyesen, akár interneten.

Amúgy szerintem aranyos ötlet, én szívesen kipróbálnám, de már most kiestem, hiszen fiú vagyok, szóval nekem sincs szükségem arra, hogy csak barátkozzak egy lánnyal.

2013. júl. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért reméltem, hogy van még egy ilyen elvetemült, mint én. :D A párkapcsolatos részt pedig a randioldalakra értettem. Az nem nekem való...
2013. júl. 22. 21:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ohh, értem. :)

Egyébként korban megegyezünk, csak én még soha életemben nem leveleztem papíron. :)

Magyarországon belül merrefelé laksz? :)

2013. júl. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia!

Régóta levelezek papíron, és bár nagyon szeretek, nincs sok levelezőpartnerem. :) Ez egyébként nekem is nagy gondom, hogy nem lehet postai levelezőpartnert találni sehol... Egy szó, mint száz, én benne lennék! :) 23/L

2013. júl. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Engem is érdekelni ,küld egy privátot :) 17/F
2013. okt. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Itt biztosan találsz valakit akivel levelezhetsz. :)

[link]

2014. febr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!