Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mester utcában (IX. K) a...

Mester utcában (IX. K) a vágóhídutca és a haller közötti épület?

Figyelt kérdés
a most épülő lakoparkban vennék házat. két gyermekes családanya vagyok. a fiam 15 a lányom 18 éves. mennyire biztonsagos a környék rájuk nézve? este? sötétedes után? ejszaka? mennyire veszelyes bkv vel megközelíteni a belvárost? mennyire csöndes a környék? igaz, h az illatos utcai.problémat a fent említett épületsorba telepítettek? még mindig ott vannak?

2013. aug. 2. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Én laktam ott. Mármint az általad említett két utca között, új építésű épületben és nagyon örülök, hogy el tudtam költözni.

Az igaz, hogy maguk az épületek lakópark-jellegűek és a kerítéseken belül elég jó körülmények vannak. Csend, tisztaság, nyugalom. Ott akár éjfélkor is sétálhatsz.

A gond a környékkel van. A környék nem éppen csendes, sok az antiszociális ember, amíg a villamostól besétálsz a lakóparkig. Nekem több támadásom volt, de szerencsére jó karban vagyok ahhoz, hogy meghiúsítsam. Ha valakivel kötözködtek, akkor is közbelépek, de én a ritka kivétel vagyok. Semmiképpen nem javaslom a környéket.

Vannak még olyan régi házak, melyek magukban tartalmaznak beilleszkedni képtelen figurákat. Most itt ne csak etnikai jellemzőkre gondolj, hanem van egy ilyen igénytelen kocsmatöltelék, női és férfi kiadásban is, tejfehér ember, csak olyan, amilyen. Egy tinit nem engednék el, mert szólogatnak, körbeállják.

Ne költözzetek oda, amíg ezek a borzalmas emberek ott csoportosulnak.

Kivéve, ha kocsival jártok, mert akkor nem veszel észre belőle semmit.

Azt nem bírom nem megjegyezni, hogy a környéknek van valami egyedi hangulata. Ott, ahol a régi házak vannak. Nagyon szép, kellemes hely - lenne, ha csak a normális emberek laknának ott.

Én abban bíztam, hogy majd sok normális beköltöző lesz, ellensúlyozza a helyzetet, de sajnos nem.


A tényszerűség megkívánja, hogy azért napközben lehet sétálni, csak kerülni kell azt a bizonyos antiszociális figurákat. Egy 15 és egy 18 éves nem biztos, hogy felismerni.

Este, ... este nem biztonságos és nem csendes.

2013. aug. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:/ Nos akkor nem költözünk oda. Köszöm a válaszod, sokat segített:)
2013. aug. 3. 02:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, IX. kerületben minél jobban távolodsz a körúttól, annál gyakrabban találkozol az említett elemekkel. Valahol Ipar utca a határ, ahol hirtelen egyre több akad belőlük.
2013. aug. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

IDEKÖLTÖZTEM. ÉS NEM BÁNTAM MEG!!!


NAGYON JÓ HELY:D:D:D IMÁDOK ITT ÉLNI

fiataloknak ajánlom, egyetemistáknak;)

2013. nov. 30. 09:36
 5/5 A kérdező kommentje:
ja azt lehagytam: a nenette city home-ba ; és egyébként tényleg sok a léhűtű a környéken
2013. nov. 30. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!