Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Segítség!

Mit tegyek? Segítség!

Figyelt kérdés
Bocsi hogy rossz kategóriába írom ki de itt többen vagytok. Az a baj hogy holnap mennem kell mamámhoz, de én nem akarok. AZ a baj hogy kötelező menni és ha átmegyek mindig kapok valami piszkos munkát amit utálok (szilva szedés a földről penészeset utána felszeletelni minden fél szar gyümölcsöt ami már rohad a penésztől, gyomlálás meg ilyen piszkos melók) Szerintetek mit tegyek hogy ne kelljen dolgozni? Játszam el hogy rosszúl vagyok? Vagy mit? 13/L
2013. aug. 4. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Bújj el a panel házak között! Senki nem fog keresni nyugi!
2013. aug. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
73%
tinipi***csa vagy undorító ez a felfogás. én VÁROSI 16 éves srác vagyok, és nekem nincs olyan munka hogy fujj ezt nem csinálom meg. MUNKA AZ MUNKA! inkább segítenél szegény mamádnak.. tudod én hány ilyet melót végeztem már el? egy hétig folyamatosan! reggeltől estig! GÁZ VAGY!
2013. aug. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
76%
nehezedre esik megtenni ennyit?
2013. aug. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
Mondd azt, hogy már felnőtt vagy és nem vagy rabszolga. Ami egyébként nem igaz, de legalább azt mondják: na ez úgyis hülye, nem tudná megcsinálni a feladatot, inkább szólok a szomszéd Bélának.
2013. aug. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Horváth Gréti. válasza:

A játszam el hogy rosszul vagyok:elég jó,de russzul jöhetsz ki belőle:pld. mentőt hív...

Egyszerűen mondd el neki hogy te undorodsz a penésztől,és nem akarsz gyomlálni...

A lágyszívű nagyik megértik,hogy az unokák ezt nem szeretnék...

2013. aug. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

De nem akarom ott hallgatni azt a valásos rádiót -.-

előző évbe is mindennap el kellett mennem oda dolgozni

2013. aug. 4. 19:14
 7/15 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok. De amikor már csak az emléke él, akkor is olvasd el kérlek ezt a kiírásod!!
2013. aug. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
én kértem, hogy írjál, mégsem írsz..
2013. aug. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
32%
2. vagyok. akkor pontozzatok le B*szdm*g egy rakás szerencsétlen jár erre az oldalra.
2013. aug. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Simán mond meg hogy nem akarsz menni. Majd ha elpatkol a nagyi sajnálod hogy nem szedted azt a szilvát.
2013. aug. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!