Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az itt regisztráld neved...

Az itt regisztráld neved alatt a családból, vagy baráti körödből hányan fórumoznak?

Figyelt kérdés
Ha rászabadulnak, hagyod őket kérdezgetni, válaszolgatni?
2009. okt. 25. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én nevemen csak én irogatok, ha valaki más is akar kérdeznu/válaszolni, akkor a saját nevén teszi.
2009. okt. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a háztartásban én vaygok jelenleg az egyetlen, aki írni tud (a két éves fiam még nem igazán), így csak én :)

De ha többen lennénk, akkor is mindig kijelentkeznék. Az én nevemben mindig és mindenhová csak és kizárólag én írok, aki akar, az úgyis regisztrál.

2009. okt. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
senki, de amúgy sántít a kérdés eleve, mert ez névtelen fórum.
2009. okt. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nálunk csak én meg az öcsém, mert egy gépről vagyunk, és így egyszerűbb, nem kell ki-be lépegetni. Meg amúgy is tudunk egymásról mindent. Másnak azért nem nagyon mutogatnám, mert vannak olyan kérdéseim/válaszaim, amik nem tartoznak a nagy nyilvánosságra :D

16/F

2009. okt. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Néha 1-1 barátnőm rászabadul. :D De már mondtam nekik, hogy regisztráljanak inkább. :)
2009. okt. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem az anonimitásról van szó, hanem arról, ha az ember válaszol /ül a gép előtt/, egy családtag/barát odanéz /megengeded neki/ és válaszolási ingere van, engeded? Ha vállalod érte a felelősséget, megengedhető néha, nem?
2009. okt. 25. 21:46
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
semmi esetre sem engedném meg. az én accountommal még akkor se, ha egy névtelen dologról van szó, vagy akár egy játékról. :)
2009. okt. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én sem engedtem meg, és ebből sértődés lett. De miért is?
2009. okt. 25. 22:23
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A sajátomon csak én írok, ehhez senkinek semmi köze. Aki írni akar, regisztráljon. Öcsém szokta még, de neki is van saját fiókja. Ez nekünk privát szféra, se rokonnak, családtagnak, se havernak, barátnak nem engedném.
2009. okt. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én regisztráltam, de párom is ír néha egy-két kérdést, válaszolgatni nem szokott, annyira nem érdekli.
2009. okt. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!