Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem tudom hova kellett volna...

199303 kérdése:

Nem tudom hova kellett volna irni a kerdest igy hat ide irom? Lehet kicsit buta kerdes

Figyelt kérdés
azt szeretnem megtudni hogy egy sirt mi alapjan lehet megtalalni? azt tudom hogy melyik temetobe kell keresnem, de ott van valaki utba tud igazitani, illetne neven kivul a temetes idopontja kene vagy a halal datuma?
2013. aug. 13. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Gyászjelentések az újságokban,rokonok,ismerősök,hozzátartozók,a temetőben valaki..stb.Vagy ha rászánsz egy délutánt.

Amúgy bármi történt,részvétem!

2013. aug. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
koszonom.. igazabol apukamrol lenne szo, par evvel ezelot elhunyt es kiszeretnek menni hozza a temetobe vegre. reg ota probalkozom, hogy vegre kijuthassak de a csaladom nem tul segitokesz nem akarjak elmondani hogy pontosan hova temettek el mondvan hogy ez nem tenne nekem jjot. anyukam meg allitolag elfelejtette hogy hova temettek el pontosan a ferjet.. igy hat erdekelt hogy van e mas lehetosege annak hogy kideritsem
2013. aug. 13. 23:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Azzal kezdem, h laikus vagyok.

De talan meger egy probat tenni a helyi papnal. Tenyleg nem tudom vezetnek-e ilyen nyilvantartast, de ha nem, talan abban tud segiteni, h merre indulj el!

Es oszinte reszvetem! :(

2013. aug. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
A temetőhöz tartozik egy iroda, amely üzemelteti. Őket keresd meg. Ott tudják, ki hova lett eltemetve.
2013. aug. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
A temetők parcellázva vannak, és a sírhelyekért ugye fizetni kell a temető gondozójánál (nem tudom ez szakszerű megfogalmazás-e). Nálunk egy helyi temetkezési vállalkozónál. Nekik megvan minden sírról az adat, hogy ki nyugszik ott és ki fizeti a sírhelyet, tehát meg kell kérdezni melyik vállalkozás kezeli a temetőt, és náluk lehet érdeklődni, ők elvileg a parcella és sírhely számát is pontosan meg tudják adni.
2013. aug. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszonom :-( ertem, koszonom szepen a segitsegeteket.remelem igy meglesz vegre ennyi ido utan. :-/ nagyon sokat jelentene nekem ha megtalalnam ot :-(
2013. aug. 13. 23:29
 7/7 Andizsuzsi ***** válasza:
A helyi polgármesteri hivatalban meg tudják mondani, hogy ki üzemelteti a temetőt, ott pedig pontos nyilvántartás van arról, hogy melyik parcellában kik vannak eltemetve.
2013. aug. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!