Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miskolciak! Mi a baj Miskolccal?

Miskolciak! Mi a baj Miskolccal?

Figyelt kérdés

A csecsemőhalálozás-botránytól eltekintve kérdezem. Egy miskolci zenekarra készített interjúban az egyik tag azt mondta hogy "Miskolcon nem minden úgy van ahogy lennie kéne". Ez mit takar?

(Bocsi ha rossz kategória, nem tudtam hogy hova írjam)



2013. aug. 14. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
27%

Minden!

Az eső még nyáron is folyton esik, borús az idő, ettől az emberek savanyúak. Szennyezett a levegő. Hatalmas a korrupció. Olyan mintha nem is Mo része lenne, hanem inkább orosz terület. Férfiuralom van, akár Oroszországban, az emberek műveletlenek.

Soroljam?

Sok a c. és eleve nincs munka, az emberek egy kanál vízben meg tudnák ölni egymást a pénz miatt.

2013. aug. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Pataky Attila tehet mindenről.
2013. aug. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

De azért mások hozzá-szólásait is várom!

2013. aug. 15. 20:30
 4/6 anonim válasza:
100%
Semmi xĐ Én imádom miskolcot :DD a haverjaim egyátalán nem savanyúak...mondjuk vannak veszélyes környékek de azok mellékeltek :DD
2013. aug. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Miskolc egy klassz hely. A média túlspiláz mindent. Lehet, hogy vannak problémák, de nem ennyi és nem ilyen méretűek... Itt is ugyanúgy élnek normális emberek, mint az ország többi részén.

A baj, amiről írsz, a rendszerváltás idejére nyúlik vissza. A gyárakat bezárták, rengeteg ember vesztette el a munkáját és az évek során lehet, hogy megkeseredtek. Mondjuk ők a lakosság kicsiny hányada szerintem.

Én nem érzékelem, hogy baj lenne Miskolccal.

2013. aug. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
22%
Az én véleményem az hogy nagyon szép város lehetne de nem költenek rá eleget, igénytelen,egyre lepukkantabb az egyik oka az lehet hogy egyre több a cigány, gondolom hogy mindenhol vannak de ez a rész itt borzasztó és ezt csak az tudja akik itt élnek köztük. Nagyon nehéz velük mert nem tudnak beilleszkedni és szerintem nem is fognak soha. Az emberek bekeseredettek és bunkók.
2015. jan. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!