Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ismer valaki japán embereket?

Ismer valaki japán embereket?

Figyelt kérdés
Egy pályázati publikációmhoz kellene egy Magyarországon élő japán ember. Nem szükséges beszélnie magyarul, elég az angol is. Az interjú kb fél órát venne el az életéből, személyes találkozóhoz sem ragaszkodom.

2013. aug. 23. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem biztos vannak páran akik ismernek japán embereket, de mivel ez egy teljesen anonim oldal, nem hinném, hogy valaki konkrét ismerősnek fogja megadni az emailjét vagy bármilyen kapcsolattartási lehetőséget, még akkor is ha nem ragaszkodsz a személyes találkozóhoz.

Azt javaslom, menj el 1-2 egyetem könyvtárába, vagy az idegennyelvi orvosi egyetemhez, esetleg 1-2 japános rendezvényre, ott találhatsz japánokat. Ismerkedj meg velük, úgy nagyobb valoszinűséggel segitenek, mintha egy ilyen oldalon keresel embert interjuhoz.

2013. aug. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, csak tudom, hogy mennyire nehezen nyílnak meg, egy japánhoz nem mehetsz csak úgy oda, mert zárt közösségeket alkotnak. Ezért gondoltam erre a lehetőségre.
2013. aug. 23. 16:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha személyes találkozásnál is nehezen nyílnak meg, akkor miért gondolod, hogy interneten más lesz a helyzet?
2013. aug. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!