Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Alföldit azután kérték fel az...

Alföldit azután kérték fel az István a király rendezésére, miután már tudta, hogy a Nemzeti Színházban nem az ő pályázata nyert?

Figyelt kérdés

2013. aug. 25. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Már előtte tárgyalt a Szerényiékkel.

Nekem nem tettszik az előadás, de nem is zavar. A Hamletet is feldolgozták ezerféleképpen, még sem tiltakoztak ellen.

Németországban láttam és nagyon avantgárd volt és még is telt házak előtt ment.

Nehezen értettem meg az előadást, de a kritikákból minden része érthetővé vált.

Az eredeti nagyon tetszik, de ennek is van mondanivalója, csak nem felhördülve kell átgondolni. Pár nap után megtalálható a mondanivaló és azok ülnek is. legalább is a számomra.

Azért az eredeti jobban tetszik zeneileg.

Inkább a hazafias érzelmű emberek háborognak rajta, de azért a háborgás mellett át is kellene gondolni.

Mi is történt a magyarsággal, mi történik mostanában? Mi van Európával? Hova kell tartoznunk? Európához tartozunk? Hogyan tartozunk Európához? Kell oda tartoznunk? 1000 évvel ezelőtt hogyan tartoztunk Európához, és most hogyan tartozunk oda? Ezer kérdés merülhet fel, ha nem a felháborodás útján vizsgáljuk meg a dogokat.

Ez egy 20 éves lány véleménye.

2013. aug. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szörényi már korábban felkérte a rendezésre. Persze mindenki tudta, hogy nem az ő pályázata fog nyerni :)

Szörényit már akkor támadások érték jobbról, amikor a felkérés megtörtént, és ő többször elmondta, hogy elege van abból, hogy a művészeti életbe is belepo... beleszólnak a politikai ellentétek.

2013. aug. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 évvel ezelőtt kérték fel, akkor még hírből sem tudták, mi lesz itt.
2013. aug. 28. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!