Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen esetben szokták megnézn...

Milyen esetben szokták megnézni valakik az emberek facebook beszélgetését?

Figyelt kérdés
Akik bele tudnak nézni mások facebook beszélgetésébe, nagyobb emberek, milyen esetben nézik meg mások beszélgetéseit? Előfordulhat olyan, hogy olyan kedvük van ezért találomra megnézik valakiét?
2013. szept. 2. 22:19
 1/2 anonim válasza:
Mármint mire gondolsz? Akik ismerősök és valamiért tudják a jelszavad, vagy akik ezzel foglalkoznak és valahogy hozzáférnek? Utóbbi maximum akkor, ha közveszélyes vagy és valamilyen szerv rád uszítja őket, előbbi pedig kedvtelésből gondolom. :D Egyik barátnőm rendszeresen megnézi a volt barátjáét, mert nem tud róla lemondani, a mostani barátjáét is, mert azt meg ellenőrzi. Nekem exem játszotta ezt, de szerintem ritka idióta dolog.
2013. szept. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha kormány szinten kérded és ilyen összeesküvés elméletes dologgal kapcsolatban akkor szerintem ere van bizonyos kereső algoritmus vagy motor.

tudod te beviszed az adatokat az oldal tárolja utána a tárolt adatokon időközönként lefuttatnak egy szűrőt ami megkereski pl ha valaki leírja hogy "meg akarom ölni orbán vikrot" ( vagy valakit tök8 valami fontosabb embert) vagy valami nagyon nem odaillő dolgot hogy "holnap 8kor hoz már el a 4 kiló kokaint a nyugatihoz kérlek"

nah szóval ilyesmiket kiszűrnek és ezt ellenőrzik.

valami cikket láttam nemrég hogy napi 3000 bejegyzést néznek át kínában a cenzorok.

[link]


na valami hasonló lehet csak itt még kicsit gyengébb a cenzúra.


de abban is van valami hogy ha egy gyanúsabb személy ír valamit arra valószínűleg jobban figyelnek.

lehet hogy ott át van állítva veszélyesség szerint a szűrő és ott több mindent kilistáz a program.


az pedig hogy találomra megnéznek e valamit az simán előfordulhat hiszen ami az interneten fent van az csak idő ügyesség és befolyás kérdése hogy megnézze bárki.

nincs biztonságos adat és titkosítás, ugyan úgy ahogy biztos zár sem létezik.


én szerintem ez valami hasonló módon megy, igazságalapja nem sok van de elvileg lehetséges szerintem.

2013. szept. 14. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!