Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A VIII. kerületnek melyik...

A VIII. kerületnek melyik része a "legkeményebb" és miért?

Figyelt kérdés

-Orczy tér

-Kálvária tér

-Diószeghy utca

-Magdolna utca

-Mátyás tér

-Teleki tér

-egyéb



2013. szept. 15. 21:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Diószeghy utca meg Lujza utca szerintem.
2013. szept. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Most már "Diószegi"-nek kell írni.
2013. szept. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igazad van, elnéztem.
2013. szept. 15. 21:28
 4/13 anonim ***** válasza:

Minél jobban távolodsz a Dunától, annál gázosabb.


Úgy en bloc nem szabad sokáig időzni, a 9 és a 8 határa (Üllői) is lehet ugyan olyan gázos mint a benti részek.


Csupán azon oknál fogva, hogy a cigány, ha jó idő van, barangol. A leghülyébb cigány is tudja, hogy ahonnan eszünk, oda nem szarunk. Ergo bárhol megjárhatod, ha lepukkantabb környéken vagy. Az Üllöi pl ilyen ha a Tompához vagy a Mesterhez viszonyítod.

2013. szept. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Érdekes, én az üllőit pont nem tartom olyan gáznak, mint a kihaltabb mellékutcákat.
2013. szept. 15. 22:02
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűbb úgy kérdezni, hogy "melyik nem"?

A Múzeum körút környéke, talán egész a József körútig (a Mágnásnegyed) az normális, sőt elegáns környék.

De attól kijjebb, és a Baross utca mindkét oldali mellékutcái, az Orczy út már elég kemények, a 24-es villamoson is vigyázni kell. A IX. kerületben is.

2013. szept. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A 24-es ennyire durva?
2013. szept. 16. 16:23
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor édesapám infarktust kapott, rengeteget utaztam a 24-es villamosan, be a kórházba. Kevés gázosabb villamost részt, bár mondjuk a 9. kerületi villamosok gázosak szoktak lenni, de a 24-es viszi nálam a pálmát.


Nagyon gáz. Nem csak cigány, néger, ázsiai, ja és ha ez nem lenne elég, a vonala közelében van a börtön, szóval a cigány asszonyok a gyerekekkel, meg a rokonok mennek vele látogatni.


Azon a villamoson volt az első olyan élményem, ahol úgy éreztem, hogy nagyon kisebbségben vagyok. Nem voltam félelemérzet bennem, inkább valami nagyon nyomasztó. Lepukkant koszos villamoson, börtön közelében, még lepukkantabb emberek között, ahol egy kezemen meg tudnám számolni ki a fehér velem együtt.


Először ott mutatta meg nekem Pest az árnyoldalát, nem is a félelem miatt, hanem az a nyomasztó érzés ami egyre inkább megtöltött. Borzasztó volt.

2013. szept. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, vigyázni kell. A villamoson az első kocsiba szállj, közel legyél a vezetőhöz, és ha valami balhé van, nyomd meg a vészcsengőt.
2013. szept. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

A 24- es tényleg mocskos egy járat.

Mester utca után már gázos, a cigányok mindig többségben vannak rajta, számzáras lakatot hordok a táskámon amikor suliba megyek... :D

2013. szept. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!