Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szkanderezett már valaki...

Szkanderezett már valaki közületek cigány sráccal?

Figyelt kérdés
A suliba jött egy új romagyerek, aki eléggé ki van gyúrva és mivel eddig én voltam a legerősebb, lebeszéltünk egy szkandert. Pár spanom, aki nyomott már cigánnyal, azt mondta elég szivósak és erősek általában. Valakinek tapasztalat? Fiúk, lányok.

2013. szept. 16. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Én igen, tényleg szívósak és nem adják fel egykönnyen, bár én sem vagyok egy gyenge srác szval lenyomtam.

A jó taktika ellenük ha erősebb vagy, hogy először csak fáraszd és tartsd középen, aztán amikor gyengül, hirtelen nyomd le.

Ha gyengébb, akkor azonnal adj bele mindent, hátha sikerül lenyomnod.

Sok szerencsét! :D

2013. szept. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Vigyázz nehogy közben egy tesója lebökjön.
2013. szept. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Faterom szkanderezett, de mondta nekik, hogy valami nem frankó,azt lefújták gázspray-el. Kigyúrt karatés a faterom.
2014. jún. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
faterod nyert vagy lenyomták?
2014. jún. 22. 20:39
 5/8 anonim ***** válasza:

fater nem nyerhetett, ha lefujtak gazspray-el.

Na bumm, eddig azt hittem te vagy a leerosebb, lehet, hogy be lesz bizonyitva, hogy mar nem. Szoval fogdd a szad, lehet, hogy lenyom az uj srac, sot biztos.

2014. júl. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és te nyomtál cigánnyal utolsó? kiváncsi leszek h lenyom e a cigánygyerek, de bizok az erőmben...
2014. júl. 5. 16:09
 7/8 anonim ***** válasza:

A haverom egy kigyúrt fazon, mániákus szkanderozó.

Legutóbb egy roma gyerekkel próbálták össze az erejüket.

Nyert a haver, de eltűnt az órája, gyűrűje, karlánca. :(

2017. jún. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, asszem faterom vesztett. Végülis valami simli miatt szólt, aztán jött a gáz.
2017. jún. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!