Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Itthonról hogyan tudnék...

Itthonról hogyan tudnék magamnak albérletet intézni Londonba, ha nem akarok magyar közvetítőket igénybe venni?

Figyelt kérdés
Már lesz munkahelyem is, olyan szobát szeretnék kivenni, ami közel lenne a munkahelyemhez és azonnal költözhető. Gumtree-n sok hirdetés van, de szerintem azt itthonról nem tudom elintézni.

2013. szept. 17. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jó az angolod akkor miért ne tudnál? Kitalálod hol szeretnéd meg neked hogy jó és ami érdekel arra rátelefonálsz. Nem értem mit nem tudsz elintézni. Akár te magad is feladhatsz hirdetést, de ezek szerint a fizetős részt nem gondoltad át.
2013. szept. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudod elintézni. Egyrészt érdemes megnézni valamit mielőtt kiveszed. Másrészt akkortól van kivéve, ha aláírtad a papírt, amihez pedig itt kell lenned.


A legjobb eset is az, ha kinézel pár lakást, kijössz, aznap megnézed őket, és még aznap aláírsz valamit. De ezt nem hiszem hogy össze tudod hozni. Én amikor kijöttem 2 hétbe telt lakást találni, és lepapírozni. Szóval szerintem erre készülj.

2013. szept. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En is Gumtree-n neztem egy hettel koltozesem elott. Fel voltak rakva kepek a szobarol, a konyharol es a furdorol is. Aki kiadta a szobat srac rendes volt, mert meg Skype-oltunk is es korbeforgatta a kamerat, hogy minden sarkat lassam :D Nyilvan nem 2 honappal elotte kell lefoglalni, de ha mondod, szombaton, hogy hetfon erkezel, akkor le tudjatok fixalni. Fizetni akkor kell, ha mar ott vagy szemelyesen.
2013. szept. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!