Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti tapasztaltátok már? , hogy...

KZitus kérdése:

Ti tapasztaltátok már? , hogy két ember beszélget, és sehogyan sem tudják megérteni egymást? A kérdés és a válasz elmegy egymás mellett. Nem találkoznak, közben pedig folyamatosan beszélgetnek.

Figyelt kérdés

Mit lehet ilyenkor tenni?

Engem nagyon bosszant ez a dolog. Hogyan kerülhetném el úgy, hogy ne álljak föl és hagyjam ott?



2013. szept. 18. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is sokszor van így, az expasijaimmal.. Én olyankor rávezetni próbálom, az alapoktól, vagy diplomatikusan megmondom, hogy az az ő véleménye, ez az enyém, próbáljuk elfogadni a másikét, még ha nem is értjük meg.
2013. szept. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért nem kell ilyenkor távozni?

Miért érdemes tovább beszélni azzal aki mellébeszél?

2013. okt. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van, hogy nem hagyhatod csak úgy faképnél az embert.

Nekem apám ilyen. Sokszor, amikor beszélgetünk például ebéd után, apám elkezdi mondani a magáét, néha meghallgatja amit mondunk, de igazából nem is figyel rá. Aztán onnan folytatja, ahol abbahagyta. És nem mondhatom azt, hogy: "Bocs fater! Nem érdekel a mondókád!"

2013. okt. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fülldugó, vigyor, bológatás.
2013. okt. 9. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!