Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ciki az, ha egy fiu (18)...

Ciki az, ha egy fiu (18) olyan zenet is hallgat mint Ruzsa Magdi?

Figyelt kérdés
Altalaban nem,de vannak enekesnök mint pl. Ruzsa Magdi akik szerintem jok...
2013. szept. 21. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Mert a haverok szerint az? Ugyan! Ha neked tetszik, hallgasd! A haverok meg hallgatják azt, ami nekik tetszik.
2013. szept. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szerintem nem ciki:)
2013. szept. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó hangja van, miért lenne ciki? :)
2013. szept. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki, mindenki azt a zenét hallgatja, ami neki tetszik. Szerintem az a ciki, hogy a legtöbb kamasznak nincs is saját zenei ízlése, hanem mindig azt hallgatják, ami éppen a "menő". Egy 19 éves ismerősöm is mindig az aktuális külföldi sztárokat hallgatja. Ha mondok neki egy pár évvel korábbi számot, akkor azt mondja rá, hogy az már "lejárt". Hát ha egyszer nekem tetszik egy szám, akkor nem az fog érdekelni, hogy hány éves, meghogy lejárt, hanem hogy nekem tetszik, és hallgatom....
2013. szept. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nemciki nekem Rúzsa Magdi a kedvenc énekesnőm
2015. jan. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!