Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az egyre népszerűbb neokonzerv...

Az egyre népszerűbb neokonzervativizmus a sikertelen emberek frusztrációjának kivetülése?

Figyelt kérdés

Egyre több olyan válasz érkezik itt az oldalon, hogy milyen gáz, hogy 12-13 évesen (már ez is egy jókora csúsztatás és túlzás) elveszítik az emberek a szüzességüket és utána aktív szexuális életet élnek.


És ezek az emberek szinte mindegyike betegesen büszke arra, hogy 20 éves kora felett megtalálta élete párját, mintha ez lenne az egyetlen követendő példa az életben.


Tényleg ennyire visszafelé haladunk a sötét középkorba? Nem veszik észre ezek az emberek, hogy mindenkinek akkor sem volt jó, mert voltak boldog házasságok és voltak szörnyű, boldogtalan házasságok sokszor erőszakkal és megcsalásokkal fűszerezve?


Néha tényleg úgy érzem, hogy ezek az emberek most, hogy találtak egy olyan embert akivel jól kijönnek és együtt vannak, úgy élik ki a korábbi sikertelenségeik miatti frusztrációjukat, hogy azokat az embereket szólják le virtuálisan és az életben is, akiket mindig is irigyeltek.


Mert általában mindig azokat szólják le az emberek, akiket valamilyen módon irigyelnek. Rájöttek, hogy a párkapcsolat nem fenékig tejföl és most siratják amit elszalasztottak.



2013. szept. 27. 13:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én azokat szólom le, akikkel nem értek egyet és idiótának gondolom őket. Irigykedni nem szoktam, vagy legalábbis akit irigyelek valamiért annak nem szólok be, inkább próbálok tanulni tőle.
2013. szept. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ezek szerint te miért is mondasz rosszat a nagy diktátorokról?
2013. szept. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
32%
én nem tapasztaltam ilyet. szerintem neked van valami zizid inkább.
2013. szept. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van kérdező.
2013. szept. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Milyen diktátorokról mondtam én rosszat?
2013. szept. 27. 13:22
 6/19 anonim ***** válasza:
Valamikor az életed folyamán mondtál már rosszat Hitlerről hiszen az van beléd nevelve, de a te logikád szerint te irigyled őt és olyan, ha nem jobb akarsz lenni nála.
2013. szept. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Tisztelt Professzor Ur! Elég lett volna csak a kérdést kiirni minden magyarázo szöveg nélkül, bár azok is mélyenszánto gondolatok.
2013. szept. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100%
Olyan édes vagy :)
2013. szept. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Véleménye mindenkinek lehet, és eléggé buta dolog folyton azzal védekezni, hogy aki kritikát fogalmaz meg, az biztos irigy.
2013. szept. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nem vagyok egysíkú konzumidióta, egyéniségem és saját véleményem van. Hitlerrel és az általa képviselt eszmékkel nem értek egyet, de nem szoktam róla rosszakat mondani, mert maximálisan elismerem azért, amit elért és véghezvitt.


Nem én vagyok az, aki megvet embereket azért, mert máshogyan élik az életüket. Ha valaki tényleg úgy érzi, hogy egyetlen emberrel tudja csak elképzelni az életét és ezért még huszonévesen is hosszan jár meg randizgat, hogy kiismerje a másik felet, akkor tegye.


De én azt érzem, hogy a legtöbben ezt is ugyanúgy valami beléjük nevelt társadalmi, vallási vagy szülői berögződés miatt teszik így és gondolják így, miközben a társadalom igyekszik úgy beállítani ezt az egészet, hogy aki a kisebbséget képviseli az értelmesebb, intelligensebb és fejlettebb erkölcsű. Pedig lehet, hogy nem kevésbé divatból és csordaszellemből teszi ezt mint azok, akik a többséget képviselik.

2013. szept. 27. 13:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!