Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit vigyek ajándékba az...

Mit vigyek ajándékba az erdélyieknek?

Figyelt kérdés
Jövőhéten egy csere-programmal egy hétre erdélybe utazunk az iskolával, és családoknál leszünk. Üres kézzel nem szeretnék beállítani, de mégis szerintetek mit vigyek nekik? Fogalmam sincs, segítsetek! :(

2013. szept. 28. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Egy angol WC-t, mert ott az nagyon ritka. :D És világosítsd fel őket arról, hogy miért nem jó, ha a Fideszre szavaznak.
2013. szept. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem olyasmit kéne amit itt van és ott nincs. Nem tudom mennyi pénzt szánsz ezekre,de szerintem ilyen Tibi csoki, Piros mogyorós, egy Tokaji aszú - ebből van olcsóbb meg drágább is ha jól tudom. Én valami ilyet vinnék.
2013. szept. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Kedves első válaszoló soha nem fogom tudni megérteni, hogy ha nem tudsz normális válaszokat adni, akkor miért válaszolsz?! Attól, hogy te valahol láttad, hogy nincs angol wc az nem azt jelenti, hogy egész Erdélyt ezzel azonosítsd, és a politizálásnak sincs itt helye szerintem. Vannak erre egyéb fórumok! Nézz utána szerintem!
2013. szept. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első, egy kicsit sem vagy vicces.

Várom a további ötleteket. :)

2013. szept. 28. 19:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Túró Rudi :)

Matyó mintás fülbevaló/póló/akármi

2013. szept. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az alkohol mindig, minden alkalomra jó.
2013. szept. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!